Pusinky (2007)

Nemám nejmenší tušení proč se film jmenoval zrovna pusinky,ale to je vedlejší..příběh byl jakžtakž podchycen a výprava i když byla vlastně nepovedená tak měla svůj určitý smysl..nevím jestli sem si toho všimla jen já, ale kdyby ty holky neukazovaly prsa tak je film o polovinu kratší...to jsem filmu teď nalákala spoustu diváků ;-)

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

no na mě kapánek uchylnější komedie,kterou už si nejspíš pro pobavení znovu nepustím...některé vtípky byli fajn,ale celkové hodnocení nic moc...:(

Arthur a Minimojové (2006)

Nebylo to nejhorší.Snaha o vtip se cení,ale bylo by to mnohem lepší kdyby ty pokusy nebyly tak průhledné..Když se na to podívám očima 8-letého dítěte tak říkám,ale jo -to by šlo:)

Temný rytíř (2008)

no tak nebudu se tady snažit vyrovnat těm sáhodlouhým komentářům od fanoušků žánru...ale musím uznat, že film ve mě probudil od začátku do konce nadšení a to i přesto, že jsem žena...takže hurááá do toho:)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Po pravdě nevím nevím-z kina sem přišla s trošku rozporuplnými pocity...možná je to tím,že mi unikl první hulk.ale celkově mi to přišlo maličko fádní...ani Tim Roth už to nezachránil..

Holky v balíku (2006)

TAk celkem to i ušlo,ale řadím to do filmů na které už se nemám potřebu dívat znovu...Určitou pointu to mělo..peníze nejsou všechno a nejdůležitější je to co si za peníze nekoupíš..moje patnáctileté segře a jejím kámoškám se to náhodou líbilo moc;-)

REC (2007)

Uf...já se ráda u filmu příjemně bojím,ale čeho je moc - toho je příliš...a ten závěr..jasných 5 hvězdiček..

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Takhle "zoufalá" bych občas taky chtěla být :)

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

L: Na minulé schůzi někdo házel po lidech hranolky....R:Už ti nechutnaly?...L: Ne byly studený...:)))) já padám...Když už si myslím, že ty holky znám nazpamět tak mě vždycky něčím překvapí:)))

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Proč ne? Sednout si k televizi a podívat se jak vlastně funguje nebo proč jí vlastně slyšíme.K tomu zahánět hlad hranolky a vědět o tom úplně vše?Teď přichází ta otázka...Proč ne? V tu chvíli si opravdu připadáte jako děd Vševěd:)