Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3

Série(46)

Rozhovor 3

PanCitron

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Teď je to tady spíše hodnocení první řady, takže ohodnotím první řadu. Je to první série a je pravdou, že strategicky bylo všechno ještě v plenkách, přesto teď když jsem si to podruhé opakoval musím říct, že ta série má stále něco do sebe. Je tam ten kus toho dobrodružství, který těm novým sériím žalostně chybí a k tomu plno nezapomenutelných momentů. Hlasování podle abecedy, kokosový telefon či projev o hadech a krysách na závěrečné kmenové radě. Prostě výborný start k výborné soutěži. Nejoblíbenější hráči Rich, Rudy, Greg ()

HellFire

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Borneo****: Svou závěrečnou řečí mě ta ... řidička kamiónu, jejíž jméno si ani nepamatuji přesvědčila, že je nebeská kráva. Austrálie*****: Druhá série je nabitá emocemi a napínavými událostmi. Po dvaceti pěti sériích se mohu s klidem podepsat pod čtyři hvězdičky, i když se soutěže velmi opakují a v některých sériích jsem již přeskakoval všechny ty konspirace, které předcházely kmenové rady. Nejlepší série - 2, 4, Fans vs Favorites a vůbec nejlepší série ze věech, Heroes vs Villains. Naopak za zcela děsnou a negativní považuji 5. sérii. ()

kajda.l

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

SURVIVOR..Tak toto je moje krevní skupina, moje obrovská televizní "láska", počin za který nesmírně děkuji televizi CBS (je škoda, že se Primě vůbec!!! nezdařila "česká mutace"). Pamatuji si, když v létě roku 2001 začali na Nově vysílat první sérii této vynikající soutěže z Bornea a já tomu naprosto propadl. Pak následovala famózní Austrálie, poté Afrika a Marquézy (u nás na Nově). A pak přišel na dlouhé roky šmitec (alespoň pro mně, jelikož nechytám AXN). Ale díky kouzlu internetu jsem se v roce 2008, k této výborné TV show opět dostal a to rovnou do premiéry 16.řady!! A věřte mi nebo, byla famózní!! Moje prozatím "best", vím zní to podivně, že už 16.řada byla tak skvělá, ale byla. Ptáte se, co může nabídnout?? To se musí vidět. Říkáte si, čím to bylo jiné než první série, vždyť už to jde po šestnácté?? Ano jde, je to opět soutěž o odměnu, imunitu a kmenová rada v každé sérii a každém díle, ale i tak je to pokaždé jiné, vždy je tam něco neočekávaného, něco co vám vyrazí dech (mně tedy jo). A Survivor Micronesia-Fans vs Favourites tomu byla důkazem. Měl bych tu hodnotit 1.sérii, ano vím to, ale já chci ohodnotit Survivora jako celek. A mimo již uvedených sérií jsem již viděl i Chinu,Guatemalu a Vanuatu(moje oblíbená). A teď sleduju Palau a všechny mně baví stejně jako "ona první série". A proto si "SURVIVOR" nezaslouží jiné hodnocení než 5* Po vzoru některých ostatních rovněž zveřejním svou dvacítku HVĚZD, kterým nešlo nefandit a kteří se mi nesmazatelně pozitivně vryli do paměti: Kim Spradlin, Eliza Orlins, Erinn Lobdell, Parvati Shallow, Jenna Morasca, Rob "Boston Rob" Mariano, Stephen Fishbach, Danielle DiLorenzo, Elisabeth Filarski, Jenna Lewis, Jonathan Penner,Danni Boatwright, Corinne Kaplan, Darrah Johnson, Alina Wilson, Kenny Hoang, Robert "Bob" Crowley, Jason Siska, Sophie Clarke, Laura Morett, Kelly Wiglesworth, Gina Crews, Natalie Tenerelli a naopak část těch, které jsem nemohl vystát a prakticky v každém záběru mě vytáčeli a zde jsou naše ANTIHVĚZDY: Benjamin "Coach" Wade, Oscar "Ozzy" Lusth (král kreténů!!), Matty Whitmore, Ace Gordon, Clay Jordan, Burton Roberts, Jamie Newton, Tom "Big Tom" Buchanan, Keith Famie, Sue Hawk, Twila Tanner, Lisette "Lisi" Linares, Shannon "Shambo" Watters, Ben Browning, Ben "Benry" Henry, Rudy Boesch, James "Rocky" Reid, Terry Deitz, Aras Baskauskas, Jud "Fabio" Birza, Mike Chiesl, Brandon Hantz, Christina Cha. PS: Jsem zvědav na září a premiéru "Survivor Blood and Water" :) -------------------------------------------------------------------------- Po zhlédnutí všech zatím odvysílaných sérií hodnotím takto- BORNEO 90%, AUSTRALIAN OUTBACK 100%, AFRICA 70%, MARQUESAS 90%, THAILAND 70%, AMAZON 95%, PEARL ISLANDS 95%, ALL STARS 85%, VANUATU 100%, PALAU 60%, GUATEMALA 95%, PANAMA EXILE ISLAND 85%, COOK ISLANDS 90%, FIJI 55%, CHINA 90%, MICRONESIA 110%, GABON 80%, TOCANTINS 85%, SAMOA 80%, SAMOA- HEROES vs VILLAINS 100%, NICARAGUA 60%, (na hodnocení každé série má zásadní vliv vítěz a když vyhraje ta největší nula, tak nemůžu hodnotit jinak).., REDEMPTION ISLAND 90%, SOUTH PACIFIC 75% (opak Nicaragui, aneb jak výborná vítězka mizernou sezónu zachránila), ONE WORLD 95%, PHILIPPINES 80%, CARAMOAN 50%, BLOOD vs WATER 80%, CAGAYAN...nijak zvlášť se netěším. () (méně) (více)

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Mám kompletní všechny řady (až po 20.serii) a tuhle soutěž doslova miluju. Každá řada je svým způsobem nezapomenutelná, okouzlující a ...... Jak to tak poslední dobou vypadá, tak SURVIVOR bude asi nekonečný, protože se natáčí další a další serie, což je jenom dobře, bo by se pak ani nebylo na co dívat v té naší TV. ()

Viktooorka

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Survivor je závislost… Kdo jí nepropadl, nepřežije :o) A tak jak se soutěžící snaží přežít v divočině, já to samé dělám u obrazovky. Kdyby mi někdo řekl, že kouká na soutěž, která už má 20 řad a každá z nich je něčím výjimečná, pokaždé se stane něco, co Vám vyrazí dech a pokaždé se mění priority, podle kterých si vybírá své oblíbence, neuvěřím… Jenže ono je to možné :o) Mám za sebou již několik řad a nedokážu přestat… Začáteční série mě vyškolily a vlastně naučily, že ať chci nebo ne, líbí se mi, když jsou lidi v téhle hře svině… Moje srdce sice fandí sympaťákům a „čistým“ hráčům, ale můj mozek tleská stratégům :o) Přelstít, přehrát, přežít… Motto, které z osob různých národností, kultur, životní stylů, povah atd. dokáže udělat úžasné herce, na které je radost pohledět. Co všechno jsme schopni podstoupit pro 1milion dolarů :o) Jak já tedy fandím? Na tuto otázku není lehké odpovědět… Většinou dávám přednost sympaťákům, nebo outsiderům. Ale najdou se výjimečné situace, kdy si oblíbím vypočítavé hajzlíky, kteří míchají hrou. Ale málo kdy se tak stává, nedokážu sympatizovat s někým, kdo se je schopen pro peníze i pohřbít svou babičku!!!! :o)))) Abych to shrnula moji oblíbení soutěžící: Jenny Lewis, Elisabeth Filarski, Rodger Bingham, Colby Donaldson, Neleh Dennis, Paschal English , Rupert Boneham, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Angie Jakusz, Danni Boatwright, Sally Schumann, Cirie Fields, Danielle DiLorenzo, Oscar "Ozzy" Lusth, Jonathan Penner, Michelle Yi, Courtney Yates, Todd Herzog, Jessica "Sugar" Kiper, Sierra Reed, Tamara "Taj" Johnson-George, Erinn Lobdell, Natalie White versus moji neoblíbení alias nenáviděný: Susan "Sue" Hawk, Lindsey Richter , Silas Gaither , Jerri Manthey, Twila Tanner, Jon "Jonny Fairplay" Dalton, Jamie Newton, Aras Baskauskas, Courtney Marit, Candice Woodcock, Lisette "Lisi" Linares, Randy Bailey (sice neskutečně mě bavil, ale byl to debil :o) Benjamin "Coach" Wade, Ben Browning, Shannon "Shambo" Waters Celkové hodnocení zatím viděných sérií: BORNEO 4* - 80%... AUSTRALIAN OUTBACK 5* - 98%... AFRICA 3,5* - 69%... MARQUESAS 4,5* - 90%... THAILAND 3,5* - 67%... AMAZON 5* - 95%... PEARL ISLANDS 5* - 95%... ALL STARS 5*- 89%... VANUATU 5* - 95%... PALAU 3,5* - 70%... GUATEMALA 5* - 95%... PANAMA EXILE ISLAND 5* - 95%... COOK ISLANDS 5* - 100%… FIJI 3,5* - 65%... CHINA 5* - 99%... MICRONESIA 5* - 100%... GABON 3,5* 70%... TOCANTINS 5 * - 85%... SAMOA 5* - 90%... HEROES vs VILLAINS 5* - 95%...NICARAGUA 3,5* 70%... REDEMPTION ISLAND 5* 85%... P.S. málem bych zapomněla na to nejdůležitější... moderátora pořadu... Jeff Probst je jedno z největších kladů Survoviru. Jeho věrnost a oddanost dělá dokonalou tečku :o) ()

• Jeff Probst označil první řadu, která se odehrávala na Borneu, jako svou nejoblíbenější a nejlepší. (Tribuiani)
  • Čtvrtá řada, Markézy, byla první řadou, kde soutěžící nedostali do začátku žádné jídlo, pití ani zápalky, a byli nuceni obstarat si všechno sami. (Tom Riddle)
  • Keith Famie dělal konkurz do první řady, ale protože byla všechna místa obsazená, účastnil se nakonec druhé. (Tom Riddle)