Echo 3

• USA Echo 3
USA, (2022–2023), 7 h 58 min (Minutáž: 42–61 min)

Epizody(10)

Když u hranic Kolumbie s Venezuelou zmizí vynikající vědkyně Amber Chesboroughová, její bratr a manžel, členové elitního komanda americké armády, se ji snaží vypátrat uprostřed guerillové války, přičemž zjistí, že žena, kterou milují, možná něco skrývá. (Apple TV+)

Recenze uživatele mata77 k tomuto seriálu (3)

Zahraniční mise (2022) (E01)

Prvý diel predstavil postavy a zápletku, aj retrospektívne skákal v čase. Kamera je dynamická, niekedy až malátna a zaostruje na postavy zavše až príliš a to v uhloch, ktoré nezaberajú tváre postáv, alebo ak aj, tak to je len časť tváre. Vyrušovalo ma to. V určitých momentoch ma zarazila logika konania postáv, akcia bola len schematická a konflikty postáv na zvýraznenie drámy na mňa pôsobili vykonštruovane. ()

Tóra Bóra ve městě (2022) (E02)

Po prvom diele som bola zvedavá, čo sa bude diať a ako sa tvorcovia vysporiadajú aj s politickou otázkou a pohľadom na dôvody, pre ktoré k únosu došlo. Čierno-biely pohľad moje očakávanie ale sklamal. Následnosť deja je aj napriek náznaku problémov, priamočiara. Dvaja tvrďácki švagrovia sa miešajú do akcie celkom jednoducho a bez okolkov dokonca strieľajú ľudí na ulici iného štátu. Brnkačka. ()

Hazardér (2022) (E03)

S akciou v džungli sa vrátila počiatočná schematickosť a priamočiarosť akcie, ktorá sa zúžila na zábery cez hľadáčik pušky, vzlietajúce, manévrujúce a pristávajúce vrtulníky a strohé inštrukcie cez vysielačku. Naši dvaja členovia elitnej jednotky popri tom robia očividné chyby pri presune a navzájom si ani nekryjú chrbát. Útok v štýle "hurá, poďme Žilina", ma odrovnal a neviem neviem, či sa z toho ešte povzviecham, aby som seriál pozerala ďalej. Naštvaný výraz Luka Evansa ale stojí za jednu hviezdu naviac. ()

Za Teda Lassa si připlatíme

Za Teda Lassa si připlatíme

30.10.2022

Když se před třemi lety spustila streamovací služba Apple TV+, měla v nabídce pouhých pět titulů. Teď už jich jsou desítky a mnoho z nich sbírá prestižní ceny, od televizních Emmy po filmové Oscary.… (více)