Neměl zrovna šťastné dětství, a tak rád unikal do světa filmu. Sylvester Stallone v tomhle dokumentu vypráví, jak se vypracoval z outsidera v hollywoodskou legendu. (Netflix)

lykan9

Sly je výborným životopisným dokumentem. Má však jednu chybu. Mám pocit, že jsem dostal málo. Buď měl být mnohem delší nebo měl mít více dílů. Moc rád jsem si poslechl jak to bylo s Rockym, Rambem nebo Expantebles, ale chtěl bych slyšet i jak to bylo u ostatní jeho hitů. Dokument se sice věnuje i dalším jeho filmům, ale pro mě to bylo málo. Stejně mě však sledování těšilo. ()

SniperG1

Stalloneho mám fakt rád jako herce a je to hlavně tím, že jsem na něm doslova vyrůstal ( Rocky, Rambo ...). Ale popravdě jsem o jeho životě nevěděl takřka nic a tenhle dokument mě dal spousty potřebných informací. Takže účel splněn. V dětství to byl pro mě hrdina na plátně, ale od teď je už Hrdinou jako člověk za to čím si prošel a co dokázal...80% ()

borec999

Kvalitovo na podobnej úrovni ako Arnieho dokument. Sly išiel vo svojom počine viac do súkromia, svojich chýb, filozofovania o zmysle života a keďže je na rozdiel od Arnolda i scenárista, i do hĺbky písania jeho najznámejších filmov (Rocky, Rambo, Expendables) a vlastných životných skúseností ktoré do týchto postáv premietol. Podobne ako u Arnolda mi chýbala väčšia hĺbka z hľadiska jeho filmovej kariéry (ktorú možno obhájiť Stalloneho preslovom v závere), ale i z hľadiska súkromného života chýbajú podľa mňa významné momenty, ktoré Slya ovplyvnili a zmenili. Pretože Sly celý dokument hrá, že nás konečne pustil do svojej hlavy, mám však pocit že nebol 100% úprimný a niektoré temné zákutia s ktorými sa úplne nevysporiadal (smrť syna, začiatky v porne) si nechal pre seba. Načo má samozrejme 100% právo, ale pri danom štýle dokumentu mi to skrátka v ňom chýbalo. Inak však fajn dokument, a to ako pre skalných fans, tak i nefanúšikov. 80% ()

AdamesWWE

[9/10] Možno trošku melancholickejší dokument ako konkurenčne skôr vydaný Arnold, ale to nemyslím v zlom. Výborne spracovaný dokument ktorý je povinnou jazdou každého fanúšika. Skvelé podanie životného príbehu so skvelým hlasom Stallona. Čo viac dodať, škoda že niektoré filmy nedostali väčšiu príležitosť, ale Ďakujem aj za tento 95m dokument. ()

DwayneJohnson

Celkem zklamání, a když to tak plus mínus srovnám, vychází mi to asi jak v Arnoldovi. Příběh o akční hvězdě, která to i přes těžké dětství dotáhla daleko, ale to je asi tak zhruba vše. Uvítal bych nějaký vnitřní ponor, něco, co by chytlo a nepustilo, což mi tady zoufale chybí. Proto nemůžu jít výš ani náhodou a další dokument o nějakém herci si asi nechám hodně dlouho ujít. ()

• Píseň, která zní během závěrečných titulků, je „Come On Up to the House“ nazpívaná americkým písničkářem Tomem Waitsem. (sator)