South Park: Not Suitable for Children

(TV film)

Devadesát Dva

"Yea, but I never knew it will lead to pornographic images of minors." Primárně cíleno na Prime (Cred) a na to, že influenceři jsou jen pěšáci propagandy. Řekl bych, že to bylo zbytečně dlouhé a vlezlo by se to do poloviční epizody. "But there's more to life than making money. And there's more to marriage than just beating your wife." ()

Frajer42

Znovu dokonalá a nesmírně aktuální satira. Při pohledu na děti ověšené ze všech stran Prime drinky si říkáte, že tvůrci přehánějí a zveličují. Tedy minimálně do té doby, než prozkoumáte stejně plné kapse mladších příbuzných. Rozhodně jeden z nejlepších celovečerních dílů posledních let, který se zaměřuje především na Prime drinky a vliv nejrůznějších retardovaných influencerů na snadno zmanipulovatelné nejmladší publikum. Na druhé straně je potom dospělá linka s Only Fans. [77 %] ()

Trevor

Jeden z najtrápnejších South Parkov vôbec, tému brainwashingu detí sa nepodarilo vôbec vystihnúť vtipne, pôsobá to strašne neucelene, iba potreba opásať niečo čo je problémom a na čom sa chichúňajú už deväťročné deti, jediný sledovatelia influencerských lúzrov...riadny trapas okorenení dvomi rasistickými poznámkami, pochopiteľne na adresu belochov. ()

FeriusParfax

Satiru společnosti miluji a tady se mi ji dostávalo v nebývale velké a hlavně nijak omezené míře. South Park se zjevně nebojí ukázat na cokoliv a kohokoliv a to je dobře. Moc jsem si sledování užívala a nasmála jsem se. Bohužel si myslím, že na žádné zmíněné téma - Prime, OnlyFans, infuenceři - tvůrci nijak zvlášť nepřeháněli. Tímto dílem asi započala moje láska k South Park. ()

ScarPoul

Ďalšie trefné zobrazenie súčasnej spoločnosti. Milujem keď je epizóda aspoň z časti venovaná Randymu Marshovi. Jeho putovanie svetom Only Fans a svetom influencerov bolo zase raz najsilnejšou vecou na celej časti. Keby som písal čokoľvek iné, tak by som sa len zbytočne opakoval. Možno nie úplne najsilnejší diel - Panderverse sa mi páčil tento rok viac, ale stále to funguje, baví a núti k zamysleniu. ()