Starý kovboj má okrást urostlého muže a okouzlující slečnu, kteří převážejí velký obnos peněz. (Film+)

MrPierc

Natočené ve stejném stylu jako coyote and roadrunner. Velice nevtipné, postavy se chovají stejně blbě. Bohužel, co platí v animácích, neplatí ve filmech. Arnie ve svém pyžamovém obleku s výrazem idiota nepozná, kdy ho žena chce. Hrál výborně hodného blba ( možná to ani nehrál ). Ann-Margret je ale důvod, proč jsem dal 2 hvězdičky. Něco tak sexy a žádostivého ve westernu už neuvidíte. ()

Paldiny

O Arnoldovi už vtedy Hollywood dobre vedel, veď vlastnil Glóbus za Stay Hungry a na jeseň 1977 podpísal lukratívny kontrakt na hlavnú úlohu vo filme Conan the Warrior, aký plánoval odštartovať desaťročný maratón štyroch pokračovaní, za ktoré mal zinkasovať 10 miliónov dolárov plus 5% zo zisku. A ak si pripočítame aktivity v podnikaní (prevádzkovateľ fitness centier, spoluorganizátor pravidelného šampionátu v Ohiu, nákup a predaj realít), o peniaze nebola skutočne núdza. Preto aj tento výlet do paródie na western znamenala iba zblíženie sa s filmovou brandžou a ako sám neskôr poznamenal, tréning na koni. A žiaľ je tomu tak, vtedy šesťnásobný Mr. Olympia sa upísal nevtipnej groteske s plytkejším humorom než hladina Mŕtveho mora dva dni pred vyschnutím. A kto sa pri Arnieho známejších roliach smial z jeho toporného prejavu, tu musel udrieť záchvat epilepsie. Skutočne zlé, čo nespadá len na triko rakúskeho dubu, ale aj nymfy, ktorá ho neúspešne balí celý film, vrátane trápnych indiánov akých výskyt som nepochopil a v nehraní si odnášajú zlato. Kaktus Kirk, ten spriada pasce, z prdele si ťahá glej aj varhany, ale má aspoň šikovného tátoša, ktorý mu po večeroch uštipačne berie deku a zakrýva sa ňou a pri veľkých potrebách používa latrínu. Za koníka teda hviezda, inak netuším čo v tejto "disneyovke“ pochváliť a komu ju vôbec odporučiť. Tak snáď len výstražné znamenie pre tých, ktorí nemajú radi spagetti westerny (toto je ich najvyšší level), tým čo neholdujú country hudbe (soundtrack jej patrí) a tým čo už vyrástli z príbehov Droopyho a vlka (charakterovo príbuzného s nemehlom Jackom). A to, že sa film neberie vážne nie je pre neho ospravedlnenie, veď to sa nebral ani Scary Movie či Bláznivé/Horúce strely a sú set-sakra vtipné, toto je iba trapas. ()

PeteBuck

Myslím, že toto bolo niečo ako paródia na westerny. Inak sa to brať nedá. Spočiatku som sa niekoľkokrát od srdca zasmial (Kirk Douglas prepadávajúci vlak, alebo banku, Arnold, ktorý prevádza cez cestu dámu, Arnold zastavujúci splašené kone), ale potom ako sa Arnold a Ann-Margret dali na cestu a Kirk Douglas sa ich snažil zastaviť, tak som videl iba kopu otrepaných vtipov ako vystrihnutých z epizód o road runnerovi (hlavne tá pasáž s namaľovaným tunelom). Kirk nakoniec poprosí o pomoc indiánov, ktorí sa ukážu byť ešte neschopnejší ako on, no proste už to až do konca bol iba slabý priemer. Možno vtedy sa na tom ľudia bavili, ale dnes je to už skôr taká raritka. A ten koniec to bola čistá haluz. Ale inak celkom pohodový film. Dalo sa na to pozerať. ()

Jara.Cimrman.jr

Nemám příliš zkušeností s přepadáváním přerostlého rakouského jelimana, ale jsem si takřka jist, že bych přitom neohrozil svůj život zdaleka tak často, jako Kaktusový kretén. Ale zase by při akci zdaleka nebylo tolik srandy, i když poněkud smutnou se mi jeví skutečnost, že tou nejzábavnější postavou filmu je Jackův kůň. Jinak v tomto snímku divák o trotla nezakopne. Snad jen ten Jack je takový extrovertní trotl, Pěkný Cizinec zase nápadně připomíná introvertního trotla a o Indiánech je škoda něco psát. Je to zkrátka taková westernová kravinka nehodná zraku ctihodného diváka, ale nadržená slečna Nádherná tomu dodává takovou svěží erekci, že je snad i škoda tento snímek nevidět. ()

agass

I přes zdejší slabý hodnocení je pro mě ''Mnohoostnatý John'' výborná westernová komedie. Příběh je jednoduchej, Ann-Margret krásná a Kirk Douglas je v hraný verzi prašivýho kojota fakt vtipnej. Je to ten typ drsňáka, kterej na co šáhne, zkurví. Zato Arnold mě odrovnal svým sedmiranným revolverem a zkrocením splašených koní, který želbohu patřili hasičům. ()

• Arnold Schwarzenegger dostal za svoji roli zaplaceno 275 tisíc amerických dolarů. (lekr)
  • Jeden kritik po zhlédnutí filmu napsal, že Arnold Schwarzenegger se svou mimikou i výkonem nevyrovnal hereckým výkonům koní. Arnolda se to tehdy velice dotklo, ale když se později stal slavným hercem, připíchnul si tuto recenzi na čestné místo na zeď své kanceláře. (lekr)
  • Handsome Stranger (Arnold Schwarzenegger) je ve filmu vyzbrojen coltem Single Action Army s hlavní délky 4,75 palce. (JohnSmith)