Nachtschicht
Režie:
Lars BeckerScénář:
Lars BeckerHrají:
Armin Rohde, Barbara Auer, Minh-Khai Phan-Thi, Peter Kremer, Mišel Matičević, Joachim Król, Martin Brambach, Katja Flint, Nora von Waldstätten, Hartmut Becker, Lars Rudolph, Tim Wilde (více)Hrají
Armin Rohde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Barbara Auer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Minh-Khai Phan-Thi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Kremer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Mišel Matičević
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Joachim Król
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Martin Brambach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Katja Flint
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nora von Waldstätten
Rakousko
Nejlepší seriály:
Nový papež (2020) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Hartmut Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lars Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Aljoscha Stadelmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Dominique Siassia
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Zora Holt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Kügel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Joachim Kappl
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Patrick Abozen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ulli Kinalzik
Polsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)