Představitel mladého Johna Connora z TERMINÁTORA Edward Furlong a hlavní hrdina sci-fi série MILLENIUM Lance Henriksen se setkávají v tomto hororu inspirovaném skutečnou událostí. Jako zdroj si tvůrci filmu vybrali záhadné úmrtí herečky Scarlett Mayové roku 1958. Brzy vyjde najevo, proč nebyla pravda nikdy zveřejněna. (Davies182)

GodComplex

Prekvapive velmi povedeny "zabavny" horurek. S tou zabavnosti to ale tvurci kapku nevychytali, protoze ve chvili, kdy to zacne mit docela solidni atmosferu, ktera je navic podlozena ducharskym zakladem a faktem, ze se jedna o story podle realne udalosti, tak to zacnou naprosto nesmyslne borit parodii. Vtipnym scenam se nebranim, koneckoncu kdyz uz se dela podobne Ccko, tak je zapotrebi brat to trosku s nadhledem, ale jednak jsou tady tyhle 2 elementy smichane naprosto nevhodne a mnohdy to navic kvuli nekterym charakterum pusobi trapne a rusive (viz. dementni reziser a retardovane avantagrdni zrout cibuli). Krome toho ma ale Dark Reel nektere nepochybne kvality, ktere mu zajistuji solidni 3*. Jednak je to veskera mystika okolo 50's pripadu zavrazdene herecky Scarlet May v cele s vyborne stylizovanym intrem, ve kterem se zaroven predstavi skvela hudba, ktera nasledne doprovazi cely film. Hlavni trumf je ale herecke obsazeni. Jakysi oficialni prvek relevantnosti a uspokojeni z castingu znamejsich hercu zde zastupuji hororovi guru Lance "Bishop" Henriksen, Tony "Candyman" Todd a Edward "John Connor" Furlong, o ty ale nejde. Hlavni co si zada pozornost jsou zdejsi girls, ktere se vazne povedly a primarni star Tiffany Shepis svym sex appealem cely film zveda o jednu hvezdu nahoru. 6/10 ()

J*A*S*M

Panebože proč? Proč když má někdo trochu talentu a možnost natočit alespoň průměrný horor, tak mu chybí trocha soudnosti a cpe do svého filmu humor, který svou kvalitou nedosahuje ani úrovně nováckých estrád? Dark Reel je bohužel ztráta času a mrvení žánru. Fuj. ()

ricci.s odpad!

Tak toto bol jednoznačne jeden z najhorších hororov, aké som kedy videl. Skrachované nuly Henriksen a Furlong sa stretli v úplne debilnom filme, ktorý s hororom (samozrejme až na nejaké 2 "kúsok" krvavé scény) nemal nič spoločné. Idiotský dej, afektované dialógy, strach a atmosféra nulové. Tento film ide totálne mimo mňa, chujovina, sračka nad sračky. Škoda času pri tomto. ()

anderson

NOTE --- Pevne verím, že to nebude len ďalšia "kultová sračka" ala DONNIE DARKO. --- Tak nakoniec to až také sklamanie nebolo. Hoci s DD to nemalo pranič spoločné. Chvalabohu. (1.1.2009) ()

Freemind

Místy mě překvapily velmi přirozené dialogy, které vyhouply film o kategorii výš, přesto jsem to nakonec vzdal - je to příšerný, nízkorozpočtový flák s jahodovou krví, efekty dolepenými na domácím počítači a většinou herců seškrábaných ze dna komparzistického kastrolku. ()

Martin741

neskutocna snimka - fakt ako clovek co namiesto filmovej teorie zaviedol filmovu prax sim mozem kludne napisat, ze toito bol podpriemer a proste cira amatercina. Dialogy nepocuvatelne, Edward Furlong nikdy nevedel hrat, ale tu mi vyslovene vadil, ...... kulisy odporne ....... strata casu na viacere projekcie, 1 -na uplne staci . 5 % ()