PRobin

Gamer nám nepředvádí nic originálního. V podstatě se jedná o dalšího "Running mana". Ale tam, kde Arnold bavil, tak Gamer mate. Akční sekvence jsou nesrozumitelné a střih tak rychlý, že film by neměl vidět žádný epileptik. Vše kolem lze označit za balast. Film je zahlcen postavami, které se tváří důležitě a v podstatě jsou k ničemu. Vyjímku tvoří snad jen Michael C. Hall. Jinak nuda a snahy o hloubku, které ale vyznívají do ztracena (viz bílí pěšáci v akčních scénách nebo upocenej tlusťoch). A k tomu opravdu zprasenej závěr. ()

J.X.S

Mne osobne sa film veľmi páčil, super myšlienka,spracovanie, atraktívni herci+Sweet Dreams od Mansona... Myslím, že vydarený film, ktorý avšak ocení len malé percento ľudí... ()

sWONDER odpad!

Moje hodnotenie je možno trochu prehnané, ale asi po pol hodine neustáleho, neuveriteľného strieľania, pričom sa zdalo, že Butler prežije aj útok tanku som to musel vzdať. Námet nie je zlý, ale mňa to proste vytáčalo! Raz možno budem mat slabú chvíľu a dám tomu ešte šancu, dovtedy ODPAD ()

filip289

Námet zaujímavý, aj keď je to len vlastne "moderné spracovanie" Running Mana s Arnoldom. No neverím že čo i len jeden človek zo štábu môže byť spokojný s výsledkom. Scenár = strašný, kamera tak isto a všetko je to zaklincované monštróznym strihom. Strihačom a režisérom by som za toto ruky nohy dolámal. ()

TaNya_

Akční míchanina, ale má to koule :D. Netřeba přemýšlet, stačí si vychutnat kaskádu drsných záběrů, nějaký ty počítačový efekty a starýho dobrýho sexy Butlera. A proč by vlastně ta naše slavná budoucnost nemohla vypadat nějak takhle? Všichni otroci geniálních vynálezců, svět rozdělen na ovládající a ovládané.. Doufám, že s tímhle filmem tato vize u mě končí. ()

Shitonit

Skoro se mi zdá, že bych Gamera zas dojebal komentářem ve smyslu:...... totálně zbytečná píčovina. Jenže úplně blbý to není, spíš se jedná o film, na kterej jsem se v době uvedení do kin těšil, a po shlédnutí mi bylo líto projebanýho času. Jenže v kontrastu dnešní doby, kdy je člověk vděčnej za cokoli co není totální sračka, je Gamer  jedno z dílek, který dokážou spolehlivě ucpat prázdnou díru streotypního večera. Pro čas strávený v karanténé výborný. Jinak je to sračka. ()

zly.dvojce

Achich ouvej, zatímco Crank 2 byla našlapaná jednohubka maximálního formátu, toto se pánům režisérům ani trochu nepovedlo. Bohužel, neboť ve filmu hrají moji dva oblíbenci, Gerard Butler a zejména můj oblíbený precizní psychopat a masový vrah Michael C. Hall. Je jasné, že jakmile se klucí začnou snažit o něco víc, než je právě Crank, který je pouze nabušenou jednohubkou, přičemž Crank 2 považuji za naprosto do dokonalosti dotaženou ujetost, a musí pracovat i s něčím takovým jako jsou emoce či příběh, jsou v řiti. Bohužel, neboť nápad by byl, jen s tím filmařským umem to bylo v řiti. Další Total Recall se nekoná. ()

MrMir

Solidní akční béčko, která je sice Xkrát provařené a průhledné od začátku do konce, nicméně i přesto pobaví. Film považuji za jakýsi remake Běžícího muže a jako takový u mě obstál. Butler je solidní charismák a akční scény zvládá s přehledem (solidní nástupce Arnolda). Chyběli mi však solidní záporáci (nadupaný černoch byl spíše k smíchu). Kolegové recenzenti, kteří tomuto snímku dali odpad by mi mohli vysvětlit, proč a s čím na tento film do kina šli? Že by čekali love story či vyvážené psychologické drama???? ()

JajinkaBec

Ačkoliv k tomuhle žánru bývám jinak dost velkorysá, tentokrát mi nějak došel dech při obhajobě. Jinými slovy: děs běs. Filmů, které se snaží působit tak tajemným a "akčním" dojmem, až je v tom totální guláš, už začínám mít plné zuby. Kamera, která mnohdy působí dojmem, že ji má na starost někdo, kdo je totálně namol, nebo ji drží poprvé v životě v ruce, je unavující, protože těkáte očima ze strany na stranu, nahoru a dolů a stejně vlastně nemáte vůbec představu o tom, co se děje. Kdo s kým bojuje, kde je hlavní hrdina a koho vlastně zrovna zabil? Hodně zdaru, až se budete snažit se v tom vyznat... Jedna hvězdička mi z toho nakonec vyšla ze dvou důvodů: Gerard Butler prostě vypadá dobře a jako osobě opačného pohlaví se mi na něj dobře kouká. A za druhé: Možná u toho leckoho napadne, co se z lidí jednou stane, pokud si nedáme bacha na to, kým a čím se necháme ovládat... Protože mnohým ten počítač (tedy věda a pokrok) už opravdu diktuje život. Ale to je pochopitelně na zvážení každého jednotlivce. Závěr: Pro mě osobně tenhle film představuje zabitý čas, protože Butler mě na rande stejně nikdy nepozve :D ()

Elegnor

Pro mě docela průměr.. Začátek docela slibnej, ale jak se to postupně rozplývá ve hromadě vyblitejch pseudofuturopočítačovejch slov, přestávalo mě to bavit.. Herci sympatický, ale třeba muziku v pozadí jsem ani nepostřeh, tak byla nevýrazná.. Navíc celý to prostředí realita/virtualita pro mě bylo zpracovaný dost neuvěřitelně.. Sečteno podtrženo, 3* ()

Cortesz

Už zase jsem podlehl. Nevím jak to ti dva dělají (Neveldine, Taylor), ale i tento jejich snímek mě chytil a nepustil. Samozřejmě po dějové stránce je to spíše splácanina, ale také jsem nic převratného nečekal. Hlavním tahákem byla akce a ta je špičková. Akční scény jsou nasnímané tak famózně, že jsem byl naprosto unešen, takhle skvěle natočené akční scény jsem snad naposled viděl ve "Spielbergorě Zachraňte Vojína Ryana." Herecké obsazení také stojí zato. Butler je prostě machr a Michael C. "Dexter" Hall si zde svou zápornou a dostatečně slizkou postavu naprosto užil. Jediná výtka směřuje k té "epileptické kameře", která mi ve většině filmů nevadí, ale zde to bylo přehnané, přiznávám se, že moje oči a snad ani mozek nestíhali a musel jsem si dát několik přestávek při sledování této jinak skvělé po akční stránce sci-fi podívané. ()

Pharlap

1/ Natočeno velice zvláštním způsobem.. rychlej střih.. sekané přechody.. zrnění.. zvláštní náhledy kamery.. ČB.. sepie.. berný obraz.. 2/ půlku filmu jsem pořádně nevěděl "vo co gou"..?! Co je realita a co skutečnost.. Co je hra.. Což docela vadilo, že se člověk s myšlenkou koupené živé loutky, chytne až ke konci filmu.. 3/ Nač tolik slangových výrazů a nadávek..? Jako póza? Jako že to je drsnej film? ()

kabul

Nebolo to zlé. Nebolo to ale ani dobré. Je tam istá podobnosť s Crankom, ale nie až taká, akú som podľa ostatných kometárov očakával. To už som videl väčšiu podobnosť s Death Race, ktorá mala ale podľa mňa vyššiu úroveň. ()

Solverino

slabota převeliká! škoda času se na to koukat, veliké zklamání! nedoporučuji nikomu! horký adept na DVD přílohu k Nedělnímu Blesku pro ženy... :( ()

L3G1ON4R

Každý si vykládá budoucnost po svém, někdo s upíry po nákazu virem, jiný zas katastroficky a další po hráčské stránce. Gamer je zajímavou myšlenkou v podstatě přenesení Call of Duty 4 Modern Warfare do reálného světa, stačí si koupit vojáka(člověka), připojit se a masakrovat vše co se hne v blízkosti vašeho vojáka. Při pomyšlení, že by se lidé zabíjeli pro pobavení druhých, aby na tom ti třetí vydělali, mi je z toho všeho zle. Celkově dobré obsazení, pěkné efekty, ale podobnost s filmy Rallye Smrti a Náhradníky mě přivádí pouze ke třem hvězdám. ()

Pagliacci

To je problém skvělých nápadů portovaných na plátno. Když za tím nestojí někdo s kumštem, začnou se rozpadat v koláž scén, které jsou místy dobré, místy výborné ale vždy pouze v rámci své individuality. Jako celek prostě nefungují a divák jako by vždy byl krok pozadu. A v akcí a perfektním příběhem nabytém Gamerovi je to jako pěst na oko, které já se snažil vyhýbat ze všech sil, protože Gamer vážně není takové zklamání, jaké by si člověk představil s takovým hypem a zdejším hodnocením. Ona akce je zejména kvůli fešnému filtru a střihu výborná, nasáklá testosteronem a jako celku se jí dá vytknout pouze nulové hudební podkreslení, přičemž si doteď myslím, že trošku rockového nářezu by ji vyneslo do nebes. Kapitola sama o sobě je kritika společnosti, herního a internetového světa, která je, říkejte si co chcete, až znepokojivě trefná ve svých konturách, ve zpracování, řekl bych dost laciná a až moc zvrácená. No a když to vezmu kolem a kolem, jediná větší výhrada je opravdu pouze k té neucelenosti, díky které mám z filmu občas pocit, že koukám na pár efektivních trailerů bez zastřešující linky ale i tak jsem se výborně pobavil a dokonce poznal něco se sebe samotného. A to že, ať moralizuji kde chci, jak chci, tuhle hru bych si zahrál z fleku. Nepříjemné poznání ale žiju:) ()

Hulkee

Zajímavá ukázka toho, jak bude možná zanedlouho vypadat svět. Síla filmu není v ději, hlavní dějová linie se skrze ohromnou spoustu,jak tu někdo řekl, "audiovizuálních laskominek" ubírá k tipickému happy endu, kde všichni tleskají a fandí jako stádečko, ale v naprosto realistické ukázce jak to bude zanedlouho vypadat. Náš společenský život se už teď z velké části přenáší na síť, ale zamyslete se, jak by se Vám líbilo ovládnout reálnou lidskou bytost (a k tomu ještě takovou kost/svalovce). Jinak vcelku zajímavý obraz blízké budoucnosti, kde navíc všechny, a to opakuju všechny, tyhle technologie jsou již ve vývinu,snad krom NANEXU. Doufám, že se nedožiju doby, kdy bude nanex existovat. Jako programátor bych se cítil jako zločinec. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize