Dvaja pubertálni kamoši Rickie (Shiloh Fernandez) a J.T. (Noah Segan) sa idú z nudy zabaviť do bývalého blázinca. Zatúlajú sa hlbšie do pivníc a objavia 'mŕtve' dievča. 'Mŕtve' dievča avšak tak úplne mŕtve nieje a tu vystupuje na svetlo konflikt medzi chalanmi, kde jeden sa snaží zo situácie vycúvať s rozumom, ale druhý má na situáciu opačný názor. Zvrátená hra, do ktorej sú pomaly zaťahované ďalšie osoby z ich blízkeho okolia začína... (phaloc)

Freemind

Viz J*A*S*M - zajímavý slepenec žánrů, hlavně american indie a exploitation. Přesně to vystihuje slovo "disturbing", které v češtině nemá přesný ekvivalent. Celek bohužel sráží dolů viditelně nízký rozpočet filmu a zbytečné vycpávky scénáře - od poloviny se mi už na to ani moc nechtělo koukat. Přesto jde o jeden ze zajímavějších horrorových počinů poslední doby, takže fandové - do toho. ()

J*A*S*M

Velmi zajímavé. Sice to občas působí jen jako nějaký poloprofesionální pokus o film, ale celkově z toho nakonec vzejde poměrně originální (dávejte bacha na spoilery a nechejte se překvapit, co se z toho vyklube) a velice netradičně uchopený horor (hlavní hrdinové jsou pěkní prevíti), který mohu doporučit. Tvůrci dobře pochopili, že nějakým obyčejným slasherem nebo exploiťákem dnes už nemají šanci výrazně zaujmout (ne s tak evidentně nízkým rozpočtem), a tak svůj snímek pojali jako zvlášť zvrhlou (představte si to... :-/ ) multisubžánrovou směsici, jejíž námět je, jak jsem musel po počáteční skepsi uznat, originální a velmi znepokojující. Dokonce se by se tam dala najít i nějaká společenská kritika, ale nejsem si jist, zda-li je záměrná. Abych jenom nechválil, tak téměř všechny postavy jsou strašně nesympatické (ale v podstatě i to má svůj účel...) a z některých dialogů vyloženě bolí uši. Jinak pro mne byla Deadgirl nečekaným příjemným překvapením. Pro horrorfans, kteří chtějí mít přehled, je to povinnost. ()

petero

Dobrý nápad (sexy spútaná zombie), zaujímavý teenagerský príbeh bez jedinej sympatickej postavy, prekvapivé zvraty (pes, benzínka, koniec) a podarená atmosféra s nejakým tým shock momentom (ako som sa strhol keď sa mu do sna zaplietla zombiemrdka a bafla =)) a prekvapivo remeselne natočená divnosť je na svete. Thumbs up! ()

Sfinkter

Zombie exploitation trošku jinak a vůbec ne špatně. Ve filmu není moc hluchých míst, sice se dočkáme několika logických faux pas ze strany protagonistů, z nichž všichni podávájí hodně přesvědčivý výkon, děj však slušně graduje a lehce průhledné finále vám nevyrazí dech, ale kulantně zakončí celý snímek. Po všech stránkách lehký nadprůměr. ()

TomX2

Absurdný, zato ale veľmi zábavný kúsok s originálnym nápadom a relatívne slušným prevedením. Herci predviedli pomerne presvedčivý výkon, soundtrack je výborný a scenár si drží dobre, aj napriek tomu, že výskyt chýb je celkom plný. Deadgirl nie je žiadnou bombou, no diváka si pri sledovaní drží, sú tam náznaky atmosféry a minimálne aspoň ja som sa bavil. ()