Scooby-Doo a Batman

• USA Scooby-Doo Meets Batman

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiální text distributora)

blondboss

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 % ()

Han22

Scooby-Doo to je totéž co Snoopy, něco co mě nikdy moc nebavilo a to ani v dětství. Fred, Vilma a Daphne jsou na stopě tajemna, přičemž neustále běhají sem a tam aniž by to bylo extra vtipný, Shaggy a Scooby jsou nenažraní a srabi a dojíždí na to a monstrum je vždycky nějaký podvodník v masce. Tohle v podstatě není film, jen dvě spojené epizody ze seriálu, ve kterých si zahostovali Batman s Robinem a Joker s Tučňákem. A obě dvojice jsou stejně vtipné/trapné jak v hraném seriálu z 60. let. Výsledkem je typická Scooby-Doo dvojepizoda bez čehokoliv navíc, u které jsem se sice nenudil, ale na víc než 3* to není. Animovaný film roku 1972. ()

KukulienkaHO

Prekvapivo práve toto je historicky prvý film so Scooby-Dooom. Evidentne špeciálna seriálová epizóda (respektíve dve). No nie je to nič moc. Oba príbehy príliš nezaujmú, navyše obsahujú ale že strašné množstvo nelogických blbostí. Animácia vyzerá na dnešné pomery hrozne, ale to za problém nepovažujem. Scooby so Shaggyim potešili aspoň ako-tako vtípkami. Plus pasáž v strašidelnom dome bola celkom fajn. ()

honajz

Dva příběhy: V prvním Joker a Tučňák unesou profesora do úkrytu v jeskyních, a když je profesor zachráněn, musí Batman, Robin a Záhady, s.r.o. zachránit jeho úžasný vynález - létající oblek. Ve druhém objeví Záhady,s.r.o. a Batman s Robinem padělané bankovky v záhadném domě, přežijí bitku na autovrakovišti a honí pak Tučňáka s Jokerem v zábavním parku, aby přišli na to, že za paděláním peněz stojí někdo jiný. --- Animace 70. let, žádné velké myšlenkové kotrmelce, občas hapruje i logika, ale na odreagování to ujde, i když chvílemi je to už zdlouhavé a nudné. ()

Němi odpad!

Tezko hadat, komu se tohle ma libit, protoze mnou odhadovana cilova skupina jeste neumi mluvit. Vsechny ostatni, vcetne nejmensich deti, to musi urazet zpusobem, jake dementy z vas film dela (nebo spise nez film 2x40 min epizody serialu). Pokud neco stoji za pozornost, je to perfektni prevedeni naivnich charakteru Batmana a Robina z sedesatkoveho filmu (a serialu) do animovane podoby, vcetne vsech nezbytnych Bat-blbosti. ()

• Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)
  • Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)
  • Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu The New Scooby-Doo Movies (od r. 1972). Konkrétně The Dynamic Scooby-Doo Affair (1972) a The Caped Crusader Caper (1972). (fiLLthe3DD)