10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

sarfian

Jeden diel nestačí, videl som asi 5 dielov. Takéto veci sa nedajú komentovať tu sa človek akurát vyventiluje a schuti si zapičuje na demenciu markízi a ludí, ktorý sa prihlasujú do ich prijebaných súťaží. 1.séria rok 2011 - 0/5 Ale druhá séria je celkom zaujímavejšia po všetkých stránkach. Ušiel mi len prvý duel. Vďaka Tomášovi a iným zaujímavým situáciám to má niečo do seba. Aj sa tam robia zaujímavé práce oproti minulej sérii a celkovo je to sympatickejšie. Trochu mi vadil príchod nových farmárov a odkedy vypadol Tomáš kvalita trošku klesla. A Gabika s Monikou ... to je škoda aj komentovať 2.séria rok 2012 - 4/5. Celkom 2/5 ()

Jimbopepo odpad!

No, ďalšia z relácii, ktorá televízii zdvíha sledovanosť a mne žalúdok :D kreténi z markíza.sk mi zmazali tento príspevok: Pravda možno bolí, ale toto je skutočne žumpa zábavy. Len vďaka primitívnosti televízneho diváka si naďalej môžu odpadové televízie typu Markíza chrochtať blahom. Farmu by človek nemal sledovať už len z toho dôvodu, že televízia hrubým spôsobom porušila elementárnu televíznu etiku a nielenže zobrazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami, ešte z toho robí zábavu. Producent takého produktu je absolútny chudák. To, že nejaká skupina pologramotných nímandov nechá zo seba robiť cvičené opičky, mi neprekáža, ale hranice, ktoré pri tom televízie smú prekročiť, by mal limitovať zákon a tiež televízny divák, ktorý by sa mal zamyslieť sám nad sebou, a spýtať sa, čo je na tej debilnej Farme vlastne zábavné. ()

PanJam odpad!

Tak ja som sa celkom dobré zabavil, neviem ako vy. Moje hodnotenie je 3*, beriem to však s miernym nadhľadom. Viem, keby som mal zhodnotiť mnoho pirmitívnych a úbohých komentárov niektorých súťažiacich tak by sme asi nakoniec skončili pri 1*. Ale mňa to nakoniec celkom pobavilo a bol som rád že to bolo niečo odlišné ako Farmár Hľadá Ženu. Niektoré diely boli fakt veľmi vtipné a celkom som sa zasmial. Za ten priamy prenos by som dal asi odpad, ale to už nechám tak :O. Edit 2017 : Farmu už niekoľko rokov nepozerám, momentálne mám 21 a vyrástol som :D... Je naozaj zábavné, ako človek v 15 dokáže žrať tieto sračky. Horšie je, že mnohí z toho nevyrástli a aj po 20-ke berú tieto rôzne farmy ako vrchol zábavy. Dnes už ale každý zdravo uvažujúci človek vidí, ako sú tieto súťaže manipulované, neprirodzené a že sú tam zámerne vyberaný tí najprimitívnejší a najúbohejší ľudia. Celé zle. ()

mato331 odpad!

Totálny inteligenčný výplach, pri ktorom je aj video, na ktorom si pes naháňa vlastný chvost, vysoko inteligentný, priam až náučný program. Tvorcovia postupovali podľa jednoduchého návodu: 1. zoberieme desať ľudí, ktorých IQ sa limitne blíži nule a strčíme ich niekam pánu Bohu za chrbát. 2. čakáme, čo sa stane. Pre istotu zopakujeme v niekoľkých sériách. Vo výsledku tak máme 'reality show', ktorú normálny človek nemôže pozerať ani v stave totálnej opilosti. A keď v MHDčke počúvam tie nadšené reči ohľadom tohto zverstva, normálne sa začínam báť o našu budúcnosť. ()

Ded@M@tes odpad!

Slovenská reality hitparáda, skupinka exotů se snaží udržet na farmě, kde plní různé úkoly ( budují stáj, staví kadiboudu, starají se o zvířata - někteří viděli doposud pomalu jen v knížkách, atd. ) Některým inteligence a arogance rozhodně nechybí. Co stojí maximálně za zmínku je DUEL, vyzařovací část. / Viděné epizody cca *12.dílů / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

• Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)