10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

arbeit

hodnotené po 6 častiach. partia blbcov spolu na farme. keď príde hospodár (pochybujem že je vôbec farma jeho) tak sa im klepú nohy ako keby sa s nimi rozprával najvačší strojný inžinier či lekár. postavičky ako tehotná nábožná ženská čo má detí ako vačica, toňiho brat z vyvolených čo sa zabudol na dedinskej diskotéke, nejaký ten homosexuál, dosadená playmate čo pôsobí na farme asi tak ako plastová flaša na čistinke...atď....sranda to je len keď sa hádajú a sú intrigy! 1* ()

MichelSmith

Carol Pifková to zmietla presne! No to platilo až do farmy západ vs východ,tá totiž prináša revolúciu a je nazbyt prelestná a ľúbezná akoby skoncipoval Filan! Filiáccie lesknú peknotou slzy povpíjanej do tinty listu na rozlúčku lež fikot sluhu vysnovaného farmárom ťýždňa pripusteného odkapaným macošským lúčiacim sa ! ()

AdamesWWE

Prvá séria [7/10] Druhá séria [6.5/10] Tretia séria [5/ 10] . Zaujímavý námet pre reality show, prvé dve Farmy ma dosť bavili, ale tretia je dosť slabá Farma je jedna z lepších TV show, aké boli na Slovensku nakrútené. Oproti show Farmám hľadá ženu, Mama ožeň ma, Extrémne Rodiny, Vyvolení atd. má jednoznačne na vrch Farma, či už diváckou sledovanosťou alebo nadpriemerne dobrým spracovaním. ()

RigorMortis odpad!

Tomu sa povie výsmech divákom. Klasický vzorec na tvorbu reality show, "zavri X ľudí (najlepšie labilných) na pár týždňov mimo civilizácie do domu, nasľubuj im skvelo znejúcu sumu a nezabudni to snímať". K tomu masívna propaganda tejto sračky (ospravedlňujem sa za výraz, no to som ešte slušný) na jednej z našich najväčších televízií. Čo okrem výplachu mozgu a zabitého času môže takýto výšplech divákovi dať? Ako vravia bratia Češi, "zhola nic". Takýmto prístupom si táto televízia akurát odpudzuje normálne mysliacich divákov (ak jej ešte nejakí ostali) a priťahuje k sebe ovce. ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()

• Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)