10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

asirtes

Sociálny experiment so šialeným castingom. Poznáte ten vtip? Fitneska, čo chodí na plastiky ako na klavír, dedinský ľaľo, neúspešná atlétka, kaviarenský povaľač, striptér, kuchynská puťka, mudrlant, nadržaná influencerka a lampasák sa stretnú na farme. Nie, nemá to pointu. Pointa je samotný vtip, ehm, experiment. Toto musela vymyslieť partička študentov sociológie a psychiatrie niekde na chate v rumunských horách nad fľašou 80 percentného absintu. Alebo toluénu. 12. séria ***, 13. séria ****, 14. séria **. ()

D1705 odpad!

Ďalšia dávka úbohých ľudí a trápna Kvetka, ktorá sa tvári, že na farme robila od troch rokov. Keby tam tak dali ju a toho trapka samých, to by bola sranda. V upútavkach sa tvári, že je veľká farmárka a ešte aj na farme žije. Tá ľudia sú pekne úbohí. Nemajú šancu na lepší život a tak sa snažia takto zvýrazniť. Každý by mal preraziť inak. ()

TKKMR odpad!

Účastníkom tejto televíznej frašky bol dopriaty absurdný mediálny priestor, keď najmä na niektorých bulvárnych internetových portáloch bolo ich "dramatické počínanie a osudy" pretriasané každý deň a z nezaujímavých ľudských trosiek, nachádzajúcich sa na hranici mentálne subnormy sa tak na chvíľu stali ostro sledované "celebrity". Z vlastnej skúsenosti však viem, že táto úbohá vtákovina si na Slovensku našla svojich fanúšikov (a nie málo) a neraz som bol či už v práci alebo na verejnosti svedkom, ako ľudia s oduševnením pretriasajú udalosti z farmy. Kladiem si otázku, čo išlo ku dnu skôr: kvalita vysielacieho programu TV alebo intelekt, dobrý vkus, náročnosť a súdnosť divákov? Keďže ako je známe, ponuka sa riadi dopytom, tak asi to druhé.. ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()

Piedone odpad!

Hlavnou náplňou vysielania TV Markíza sú takéto primitívno-dementné programy + otravné reklamy. Všetko ostatné medzi tým (filmy, seriály...) je len "vata" na vyplnenie vysielacieho času. A tá vata je samozrejme väčšinou tiež odpad. Niektorí pamätníci tvrdia, že za komunistov sa na vtedajšie vysielanie ČST nedalo pozerať. A na "toto" sa vari dá??? (moje pocity po zhliadnutí asi 10 minút tejto "úžasnosti"). ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)