10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Carol Pifková odpad!

10 odvážlivcov, prd... 1) vždy jedna prsnatá štetka (občas i viac ale vždy len jedna je stredobod), 2) potetovaný a "hustý" týpek, 3)totálny kkt (i keď sa môže zdať že sú všetci), 4) mudrlant, 5) teploš poprípade krasoň, 6) stará žena, 7) jedna hlavná ohováračka, 8) leňoch a drzáň, ktorý požral všetkú múdrosť sveta, 9) jeden celkom normálny človek 10)jeden flegmatik. ()

Streamline odpad!

Kontroverzná reality show. Desať súťažiacich v boji o 50 tisíc € vo farmárskom prostredí, v ktorom sú odrezaní od sveta, elektriny a pohodlia rýchlo plynúceho života v realite. Podobne ako ostatné reality show, aj táto sa dá ešte ako tak pozerať v dobe, keď je farma doslova plná. Čím je na farme súťažiacich menej, tým ide aj kvalita smerom nadol. Najviac ma bavili práve súťažiaci, ktorí vypadli pri prvých dvoch dueloch - Miky a Kobra. Ich odchodom začala upadať "úroveň" celej show. 20% ()

Cikinko

Ako milovník sci-fi priznávam, že Silvia Šuvadová dala tejto "reality-šóó" vesmírny rozmer! Z pôvodne milostivo-darovanej 1* dvíham na mimoriadne silné 2*. Napokon, nemožno Markíze vyčítať, že si vie podmaniť masu divákov aj mimo hlavného vysielacieho času (aktuálne 21:40h), ktorí si tento - bio raw televízny skôst - pravidelne zapnú napr. pri žehlení alebo inej bohumilej činnosti (viď moja priateľka alebo kolegovia z práce). Rozhodne odporúčam pozerať v prítomnosti viacerých osôb (z bezpečnostných a zdravotných dôvodov to radšej nepozerajte osamote). ()

Aljak

Projekt celkom dobrý - ale to je asi jediné, čo je na celej tejto show pozitívne. Možno by stačilo len nájsť normálnejšie obsadenie, lebo mám pocit, že podmienka pre prijatie do Farmy je IQ pod hranicou 70. Vždy keď to náhodou prepnem tak si pomyslím, že prežiť tých pár týždňov na Farme odrezanej od sveta nemôže byť až tak ťažké v porovnaní s tým, že tam musí človek vydržať v takej spoločnosti ľudí aká tam je... ()

sidzej

Produkčne to má svoju úroveň.....kamera, strih, hudba, prostredie......filmársky je to na slovenské pomery slušne zvládnutá reality šou....obsahovo by sa už dalo polemizovať ale na zabitie času to nie je najhoršia voľba. Okrem toho Kvetka je sympatická moderátorka takže ja som relatívne spokojný a teším sa na každú ďalšiu sériu. ()

• Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)

Časové pásmo bylo změněno