Kung Fu Panda slaví svátky

(TV film)
  • USA Kung Fu Panda Holiday Special (více)

Blíží se oblíbené zimní svátky plné ozdob, tancování a jídla. Vyhlášený pandí jedlík Po se nemůže dočkat, až se svým otcem bude moct opět pohostit báječnou nudlovou polévkou své přátelé z celé vesnice. Jenže letošní svátky budou muset proběhnout v jiném duchu. Po se stal novým Dračím bojovníkem, jehož povinností je organizace zimní hostiny pro mistry kung-fu ze všech provincií. Legendární hostina v Nefritovém paláci představuje vrcholně dokonalou a kultivovanou událost, která vyžaduje přísnou etiketu. Dokáže Po dostát svým povinnostem bojovníka, když srdcem tíhne k oslavám ve společnosti svého milovaného otce a přátel? (Česká televize)

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +bezvadná animace postav, známé postavy a prostředí, vánoční hudba a vánoční tématika -jenže to už tu párkrát bylo/// Nějak mě některé animované kraťasy neohromují. Zde je sice krásná vánoční nálada a poselství, že být na vánoce s otcem (rodinou) je nejdůležitější, ale chybí mi tu víc humoru, připadá mi to jednoúčelové./// Celkem 65%/// ()

Petr.Kocfeld

Není to tak špatné.Pandí kluk Po zde hledá šéfkuchaře.Odměnou pro šefkuchaře je zlatá naběračka,kterou nakonec získá jeho táta.Po zde vaří o sto šest.Pandí kluk zde pokazí kdeco a nakonec se mu podaří hostinu uvařit dobře.Zajíc,kterému při soutěži v ochutnávání Po ublíží se objeví v kuchyni a Po zrovna krájí v kuchyni mrkev chce bojovat s Poem.Po a jeho otec jsou ve vaření velmi dobří,ale panda zkazí,co se dá...Dávám 3 hvězdy. ()

Incantator

Prvé vianočné špeciály k celovečerným animovaným filmom boli zaujímavým prínosom do vianočného programu televízií. Za niekoľko rokov sa však z nich stalo pravidlo a odvtedy sa dej všetkých akoby kopíroval, len aby obsahoval vianočnú tému. Výnimkou nie je ani v poradí už druhý špeciál Kung Fu Pandy, prvým sú Tajomstvá Zúrivej päťky. Vianočné sviatky sláviaca Kung Fu Panda predstavuje čistý priemerný výkon, ktorý z radu ďalších televíznych špeciálov nevybočuje ani v pozitívnom, ani v negatívnom zmysle. (28.12.2010) ()

tommmy89

Milujem vianočné príbehy, i tie animované - tie bývajú častokrát o moc milšie, ako tie filmové. Teraz tomu bolo tak a s radosťou môžem poznamenať, že som nad mieru spokojný. Ono to zo začiatku vypadalo dosť gíčovo a nudne (ale to nič), no jadro bolo ako sladká mandarinka, ktorá vonia počas vianočných sviatkov po celom dome. Od scénky s výberom šéfkuchára sa začala pravá vianočná idylka ! Záver ma mierne prekvapil, no i potešil. Navodil tú pravú vianočnú atmosféru, kedy chce byť každý so svojou rodinou. Dodatok, ktorý býva vždy na konci každej rozprávky bol ten, že si na koniec ušiak získal svoju naberačku a stretnutie majstrov sa konalo nad mieru očakávaní i tam, kde sa vôbec konať nemalo. Od Kung Fu pandy som po pravde neočakával nič zaujímavé a skvostné, pretože samotný príbeh klasického animáku nie je až tak pútavý, ako vianočný príbeh ! (aspoň pre mňa) 4* ()