Reklama

Reklama

To Kapitola 2

  • USA It: Chapter Two (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

V pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Delock

Tak to jsi lepší jak já (ve smyslu,v souč.době sleduji IT 2017,ale jinak celkem nic z kingovek:), já naopak myslím na manželku Billa Kokty asi tak,jako myslím na světový mír či podobné hovadiny.:) Tj.vůbec.

na příspěvěk reagoval Delock

Delock

Delock (hodnocení, recenze)

PKD

Taky jsem myslel, že ho klaun oživí. Nenapadá mě, jak jinak by to vymysleli. Jinak jsem ještě zvědavý na manželku Billa Denbrougha.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Delock

No,hl.,že tam nedali TU scénu (mírně rečeno kontroverzní),a ani ji nedají (to by jim stejně neprošlo) do kap.2. Jinak,přesně o tom jsem včera při koukání na kap.1 přemýšlel  i já. Náhoda?:) Jo,Bowers by jim měl jako dospělým slušně zatopit,když mu Tančící klaun pomůže z toho blázince,kde je za vraždu,nebo tak. Ale ten pád do té studny byl dost drsoň,takže mě napadlo jedině,že by ho Bob Gray nějak oživil a udělal si z něj svou nemrtvou loutku,nebo tak něco. Jinak bych s ním nějak moc raději nepočítal.:) Ono taky,si vem,že už v 1.kap.bylo dost změn,tak bych se moc nedivil,pokud by nastolený trend nepokračoval. Hl.ať zachovají nadprům.kvalitu 1 a nechají bez změny budoucí vztah Bev a Bena. To by mě nas...hodně,pokud by si s tím nějak moc hráli. To je jediná věc,na které ve 2.kap.trvám. Jinak ať si dělají co chtějí. A pokud udělají final confontation tak kulervoucí,jaký má závěr 1,tak mi asi vypadnou bulvy.:)

na příspěvěk reagoval Delock

Delock

Delock (hodnocení, recenze)

PKD

No, hlavně doufám že nevynechají kontroverzní scény, jako v první části. A taky by mě zajímalo, jak to udělají s Henrym Bowersem, protože v knize hrál důležitou roli, ale tvůrci ho nechali zemřít.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Delock

Pokud myslíš toho Rogana,tak mě v žádném př.v předešlé verzi nevadil jeho typ. V knize jsem si ho taky nijak extra podrobně nepředstavoval,páč bylo pro mě v jeho př.vždy důležitější,charakter (v jeho př.pěkně pokřivený),než jak vypadá. Asi tak. Spíš mě zajímá ten homoušek,co ho shodí z mostu a Bob Gray ho...

na příspěvěk reagoval Delock

Delock

Delock (hodnocení, recenze)

PKD

Doufám, že ho bude hrát nějaký svalnatý drsňák ( tak jsem si ho aspoň já představoval v knize) a ne nějaký obyčej, jako ve staré verzi.

na příspěvěk reagoval PKD

Uživatel Delock smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Squelle. V kapitole 2,bude Adrian Mellon,co tak dost blbě skončil. Most polibků, příští rok, v září. Všichni se tam sejdeme. Jsem zvědav,jak velký bude tentokrát hajzl Tom Rogan (manžel Beverly M.pro ty,co nevědí).

na příspěvěk reagoval Delock, Delock

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

No,hl.že je tam McAvoy. Pro mě sympaťák,který je zárukou (zatím) dobrého filmu.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nevka

Ne, jde prostě o to že tlouštík musí bejt vždycky svalovec... Takova je hold doba. :) To není jenom případ knihy... Kde ho hraje vcelku průměrny nýmant... Ale když si vzpomenu jak toho hmyzaka otačeli na bok.. Bude potřeba velka síla. :D

na příspěvěk reagoval Delock

Příspěvek byl smazán administrátorem.

TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

ambron

By mě zajímalo, jestli bude i jako dospělejší Richie takovej hláškař jako před tím :-D a celkově by mě zajímalo jaké budou postavy, když budou starší :-) 

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

17.06.2023

Nadějně rozjetý Andy Muschietti, režisér původem z Argentiny, si v Hollywoodu udělal jméno efektivními horory Mama, To a To kapitola 2. Právě tento čtvrtek do našich kin vstoupil i jeho nejnovější… (více)

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich

06.01.2022

V prvních dnech nového roku přichází smutná zpráva pro celý svět filmu. Ve věku 82 let zemřel americký režisér, scenárista, herec, producent, filmový kritik, historik a v prvé řadě cinefil, Peter… (více)

Dvojka To v kinech zabodovala

Dvojka To v kinech zabodovala

08.09.2019

Filmové pokračování kultovního hororu Stephena Kinga To Kapitola 2 má za sebou relativně úspěšný debut v kinech. Relativní je z toho důvodu, že zatímco první film vydělal v amerických kinech za první… (více)

HORROR NIGHT v multikině Premiere Cinemas

HORROR NIGHT v multikině Premiere Cinemas

29.08.2019

Již ve středu 4. září 2019 multiplexy Premiere Cinemas Praha a Olomouc předvedou zbrusu nový koncept akcí PREMIERE HORROR NIGHT s předpremiérou hororu To Kapitola 2. PREMIERE HORROR NIGHT je filmový… (více)

Reklama

Reklama