Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Nakoľko sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas dňa Vďakyvzdania osamotená na internátnej škole. Potom ako jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila nejaké jedlo s pitím. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Inak pohodový večer sa s odstupom času mení v krutý boj o život so skupinkou násilníkov. Prepáčte! Ale nechápem, ako môžu byť všetky hororové aspekty zachované keď sa v snímku neobjaví ani jedna jediná gore scénka, pri náznaku násilia čumí kamera na "súhvezdie orion", celý snímok v tme jak v prdeli horára počas lovu na jeleňa. Príbeh "znásilnený populárnejším", no rovnako slabým "Purge". By ma zaujímalo kde sa teda podel ten údajný "veľký" rozpočet. Radšej si pozriem 100 krát okopírovanú ducharinu ako "survival" bez nápadu a krvi, ktoré navyše okrem snahy o budovanie atmosféry, prisám bohu ( a to som ateista! ) NIČ mimoriadne neponúka. Na peknú kameru sa s prepáčením taktiež zvysoka seriem, keďže sa režisér spolieha len na jeden hororový prvok. Stále si zvykám, že podaktorí preháňajú. K inteligencii snímku sa vyjadril "MUKADE". Film na jedno vzhliadnutie - 50%. ()

Dellamorte

...a unavovačka pokračuje, tento x večerne krocanovskou absenciou Kristy/ Justine (ok) Haley, ktorá absolvuje svoj Thanks-no-giving večierok so zakuklenou háveďou v spoločnosti, ktorej velí vypearcingovane posadnutá (ok) Ashley. Bez inovácie dnes už nevýrazne nabublané nič. Paradoxne ma z celého snímku najviac bavili tie počiatočné do kompleXXL zasadené enjoy scény. Dlho nemienim tolerovať coverovky s producent of...ani kolotoč ,ktorý mimo mňa točí aj sám seba. Len Haley takto zasielam tú 3ku. Inak... ()

Astaroth12

Príbeh sa sústreďuje na jedno dievča,ktoré na ubytovni cez sviatky zostane sama,lebo všetci aj známi odišli za rodinami.Bola si niečo nakúpiť a mala potýčky z takou opeercingovanov primadonou.Len myslela že na ubytovni je v bezpečí ale to bol omyl.Príbeh je jedno veľké klišé,ktoré ma už nemôže prekvapiť.Ale má to svoju úroveň čo sa týka kamery.A dej tiež nenudí.Je tam pár hluchých miest,ale vo víre podobných snímok to je skoro nemožné nájsť dokonalý film.Ale jedno filmu neodpustím a to totálne zlé masky,neviem či im chýbal rozpočet ale aj vo fíhatralala disponujú lepšími maskami ako len na tvári mať navlečený alobal.Tak to posrali.Film disponuje dobrým napätím a aj atmosférou,nie zas toľkým ako som navyknutý u podobných filmov ale ináč v poho.Aj keď to nieje taký horor že krv srší zo všetkých strán ale je tu dobre vyvážený strach a napätie.Je pravda že jedna študentka pozabíja organizovaný gang,ktorý ako vidíme na začiatku už má viacero obetí,ale bavil som sa a tak sa cez to poľahky prenesiem.Chcel som dať 3* ale za tú upálenú piču dávam o jednu hviezdu navyše,lebo som jej to brutálne prial. ()

Kudly4

Na můj 500. komentář jsem chtěl něco spešl (bohužel nevyšlo). Tenhle Horor mi smrděl v pc skoro rok takže nebyla jiná volba. Bohužel jsem přesně věděl o co půjde a jakým stylem, proto se mi do toho nikdy nechtělo. Haley Bennett bez debat perfektní (má oblíbenkyně), ale záporný postavy stále o krok napřed a vždy vědí kde mají být - to vyloženě nesnáším. Mohlo se přidat více na gore, atmosféra dobrá, dvě, tři dobrý lekačky a to je asi vše. A ta scéna potitulková, jakože hodně zbytečný a trapný. ()

choze

Neobjevný home invasion s fešnou, ale nudnou hrdinkou, kterému se v první půlce daří budovat znepokojivou atmosféru, jen aby se v druhé půlce proměnil v zoufale nenápaditou běhačku s obligátními masopustními maskami po rozlehlém nočním kampusu, jen trošku nakopnutou závěrečným přechodem hrdinky do ofenzívy. Motiv online sekty byl zajímavý, ale nevyužitý. ()

• Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (GTS_PUNK)