Sam Decker (Dolph Lundgren) své ideály dávno ztratil a svůj poslední den na bojišti státního školství tráví dozorem nad těmi největšími výtržníky, kteří za trest zůstali po škole. Školní budova se má ale brzy stát bojištěm skutečným. Dobře organizovaná skupina zabijáků vyzbrojená zbraněmi a výbušninami vtrhne do školy v domnění, že je prázdná, a hodlá si v ní udělat základnu pro svou pečlivě naplánovanou loupež. (oficiální text distributora)

matestlust

Teda blbost je to pořádná,ale viděl sem zde i jiné filmy s Lundgrenem,které měli lepší ohodnocení a byly to větší píčoviny! ()

becki_tu

Vybrat si k teroristickému útoku školu, kde učí Dolph Lundgren je stejnou chybou, jako chtít vykrást banku, ve které sedí za přepážkou Chuck Norris. Celé je to sice jedna velká blbost a nesmysl, ale nechtěná zábavnost mě nakonec donutila dát onu symbolickou jednu hvězdu. Nutno ještě dodat, že takhle dementní teroristy jsem už dlouho v žádném filmu neviděl. ()

Lacike

Breakfast Club 2 vo videobeckovom akcnom prevedeni. :) Do skoly vtrhne skupina pankačov, ktory planuju lupez, ale zabrani im v tom skupinka deti, ktore su po skole s malou pomocou svojho ucitela v podani Lundgrena. Namet je totalna blbost s mnozstvom logickych dier. Ale to je jedno pretoze to je neskutocna zabava. A tentokrat som presvedceny, ze ani tvorcovia to nemysleli vazne a tak aj vsetci herci väcsinou vtipne prehravaju. V prestrelkach sa vystriela bambilion nabojov, ale kedze postav je malo, tak az do zaveru nikto nic netrafi. Mna uplne dostala nahanacka studenta na elektrickom voziku, ktoreho nahana zaporak na motorke a samozrejme ju vyhra vozickar. Skoda, ze tu nema Lundgren nejaku bitku. Ale aj tak je vtipne ako mu ti zaporaci daju zabrat pocas celeho filmu. V inom filme by ich zlikvidoval behom par sekund. Skoro som mal pocit, ze sledujem film z parodickej serie Scary movie a jej dalsich nasledovnikov. Skoda, ze akcne sceny su dost fadne a nudne. A vdaka pouzitiu zbytocnych spomalovaciek su este nudnejsie. Ale s vysledkom som spokojny. Cakal som nudnu sracku a dostal som neskutocne zabavnu sracku, ktoru milovnikom trashu rozhodne odporucam. 3/10. ()

Tommassi3 odpad!

"Z toho by se jeden vojel !!" Můj "oblíbenec" Sidney Jay přichází se svou další Furiousní nesoudnou troškou do mlýnku.. Ovšem od inženýra Dolpha bych tohle skutečně nečekal !! Iritující podobně jako škrábání nehty na tabuli.. ()

DEXTER099

Druhý film ve filmotéce Dolpha co je tady uveden jako odpad.U prvního filmů poslední hlídka s tím souhlasím tak zde bych tak přísný nebyl,tento film má alespoň nějaký děj i když ne bůh ví jaký a Lundgren tu působí věrohodněji.Ale některé věci jsou taky úplně šílené i na film-namátkou když záporná postava (žena) má zapíchnut šroubovák pomalu v krční tepně a po chvíli se otřepe a střílí dál jako by se nechumelilo....no jak říkám není to za mě úplný odpad ale víc než 40 % taky ne a dvě hvězdy. ()

ConanVJ

Nevím proč mě to tolik nebavilo, když mám Dolphíka v oblibě. Na mě už byli všichni přehnaně slepí, co se týče mušky a střelby. Záporáci za nic nestáli a akce slabá. Chybí zde i nějaká fakt dobrá hláška. Za mě 35% :( ()

LINKIN

Koukali jsme na to v hospodě totálně narvaní a došli jsme k závěru, že Dolph Lundgren je neuvěřitelně minimalistický herec, jeho herectví totiž spočívá v neustálém střídání dvou výrazů a to je drsný a superdrsný. ()

mysiak odpad!

Jasné Dolph Lundgren je sračkár...ale Masakrom na Strednej Škole sa zapísal do análov zlých filmov...tak zlý, amatérsky, proste obludný film som od neho nevidel a ďakujem už ho nikdy ani nechcem zazrieť... ()

MATADOR odpad!

Tak to je teda fakt masakr! To si možná myslel, kdo překládal tento film, zkoukl ho a zjistil ,že to je naprostá blbost a tak si řekl,že tomu dodá grády "ultra hustým názvem". Film opravdu o ničem ! ()

type_B

Nikdy jsem netušil, že Dolfík může být takový drsný a sympatický zároveň. Film zkoumá povahu nepřizpůsobivých děcek v mezní situaci a jako takový je cennou sondou do socioantropologické struktury amerických studentů středních škol. Několik dílčích motivů si rozhodně žádá vypíchnutí: sjednocení rozhádaných povah pod tlakem vnější situace, ochrana těhotné spolužačky a využití zdravého rozumu proti svinským nepřátelům, to když Dolph vymyslí past v chemické laboratoři. Zvlášť oceněníhodnými momenty bylo hrdinství černého chlapce, který nesa na zádech nemobilního spolužáka umřel, aby pomohl zachránit ostatní, a emotivní prostřihy do minulosti Sama Deckera, kterak válči v Bosně a viděl páchaná zvěrstva. A na závěr ultradrsná hláška: "A teď jsi mrtvej svinskej policajt." Dolph je prostě cool. ()

Vampireman

Luxusní akční shit s nulovým posunem a to tu nehraje Reb Brown. Dolph Lundgren ho nahrazuje jenom vzhledem a tim, že jednou brečí, jinak se schovává a utíká po škole a občas nastříká lupičům do obličeje aceton, nebo si vyrobí opancéřovaný košík... Zase všechna čest, že se léčí mega letlampou. Akci zajišťujou školáci, co sotva pozvednou obočí, když se po škole střílí, a hned se sápou po zbraních, jejichž zásobníky jsou doplňovány zvláštní magickou silou. Homiemům z ghetta to sice moc nejde, ale úspěšně polekají atrapou mříže zlosyny, kteří (ač plně ozbrojeni), utečou a posléze po nich střílí šípy. Všichni od sebe utíkají a střílí jakoby naslepo a netrefí se ani z blízkosti (jestli to měla bejt simulace reálna?). Škola je high-tech, je tu dílna i bazén, osazenstvo se projede na invalidním vozíku, motorce i nějaký starý Hondě, všade svítí zlověstný světla a bezpečnostní systém je opravdu geniální. I když se Lundgren dostane ven, tak pomoc nezavolá a hrdině hledá po škole předměty (štít ftw.) s jejichž pomocí ubližuje padouchům, kteří by se svou kýčovitou nápadností neschovali v žádnym doupěti. Tenhle "film" stojí za to vidět, je tu tolik příležitostí, z čeho si dělat srandu, že to úspěšně zvládne jakoukoli trashovou noc. ()

ja.rebel

Ajajaj..... Drsňák Lundgren opět zachrání všechno a všechny. Jen tomu tentokrát, ještě víc než jindy, chybí šťáva a jakýkoli náboj. Film bez nápadu, plný zoufalých hereckých výkonů. Vydrželi jste do konce? V mých očích jste hrdinové a ta hvězdička je pro Vás. ()

CageDepp odpad!

Jediný co zde bylo celkem hezkýho byla Kata Dodó a její barva vlasů, ale její střelba byla daleko horší. Dolph Lundgren, jako učitel celkem pobaví. ()

peto12

Dosť akčný snímok zo strednej školy to totiž nebol, ale na Lundgrena celkom dosť priemerné dobré. Chcelo by to viac bitiek. ()

Jimmi

....no fakt kinematografia by bez tohto filmu urcite prezila...ale nebolo to az take zle ako Van Damov Teror vo vlaku....:)) ()

Wormboy

Proste klasicky Lundgren poslednej doby. To netreba viac ani komentovat, je to srajda ako lajno, ale jednu hviezdicku davam vdaka niektorym hlaskam (planovane asi neboli) a genialnemu zaveru, haha. ()