Mkartaylas56

Upřímně jsem od tohoto snímku čekal, že to bude větší jízda ať už po stránce loupeže, tak i po té komediální, která sice splodila pár vtipných momentů, ale prostě to nestačilo na mé očekávání. Jako k zahození tenhle film rozhodně není, koneckonců tu můžeme vidět spoustu dobrých herců nebo podle mě povedený hudební podkres, který dokázal navodit tu specifickou atmosféru té jižanské, venkovské Ameriky. Ale i přes toto u mě stále převažují smíšené pocity a tak za sebe hodnotím 55%. ()

Plastík

Tohle je ztráta času, chodit na to do kina. V TV ještě dejme tomu. Hezky je to posaný v "Odvážné palce" na Streamu. ()

Hawaj

Hele pobavilo to, ale tentokrát pár režijně slabších rozhodnutí. Adam Driver hraje zase starou belu a to předstíráni venkovský lopaty hraje tak skrytě až mi to málem uniklo. I jako záporák ve Star Wars byl plonkovej. Jamesi Bondovi ta vizáž grázla fakt sedla akorát, že měl naprd scénář. Spisovně argumentující lopaty celkem dobrej fór, ale ten zbytek fórků už byla slabota. Tatum se emerickou lopatou narodil. Katie Holmes příjemně překvapila. Elvisova vnučka Riley Keough roli vysekla pěkně, ale kromě pár hlášek neměla víc prostoru. Zbytek filmu už Soderberg jen dělal z lidí srandu. Což vo to, pobavilo to, ale zároveň to ubralo filmu na švihu. ()

kubilov

Dost vtipná divnost. Rednecká loupež pod taktovkou v tomto žánru mimořádně zkušeného Stevena Soderbergha dopadla velmi dobře. Největším problémem Logan Lucky je fakt, že jde o film, který má nutně předepsanou žánrovou kostru, do které se musí chtě nechtě vejít, s čímž ale zejména v poslední třetině pracuje velmi chytře. Tatum si odehraje svoje, Adam Driver je vážně skvělej a to jeho záporný civilní zakřiknutý herectví hrozně žeru. Ovšem Daniel Craig se po více než dekádě, kdy trénoval především vážný Bondův výraz konečně odvázal a stojí to sakra za to. Vynikající oddechovka, která se dá jen a jen doporučit. ()

Pete

Nečekal jsem loupež století, ale tak veskrze průměrná, banální historka mě zklamala. Má to být odpočinkové, jenže hodinu jsem se pronudil, než ta banda vidláků spustila akci, a začalo to do sebe trochu zapadat. Vtípky jsou pohříchu velmi řídké, a uspokojení z kořisti přichází až pět minut před koncem. Pořád si myslím, že divák je pro Soderbergha až ve druhé řadě, a jak se mu daří na tohle stále shánět slavné herce, je mi záhadou. ()

subic

Já to chtěl vidět, protože 1) v tom hraje Daniel Craig a 2) to natočil Soderbergh, který udělal už téměř legendární Dannyho parťáky. A právě v tomto duchu se nese i tento příběh, vykrást trezor, resp. vysát ho potrubní poštou, ale teď to kdesi na vidlákově někde v západní Virginii naplánuje a udělá partička fakt looserů. To důležité je, že Daniel tu má jako odbarvený mukl fakt šlehu a vlastně to je celkem zábavné. Akorát mohlo to být o pár minut kratší. 7/10 ()

mrclTV

Mno neviem, najvtipnejší na filme mi prišiel južanský prízvuk jednorukého Adama Drivera a potom dlho dlho nič, čo je celkom málo na kvalitnú komédiu. Aby som iba nekrivdil, kde-tu sa nejaký vtipný moment predsa len objaví (GoT joke bol celkom fajn :D). Nebolo to ďaleko od troch hviedzičiek ale určite je to bližšie ku dvom. ()

murkl

Super zábavný Daniel Craig ukazuje, že nepotřebuje mít na sobě oblek aby byl za hvězdu. Channing Tatum jako bratr Adama Drivera je velká minela. Jediný co mají společnýho je, že mají oba vousy. ()

WolfIssen

Po filmu jsem sáhl z více důvodů. Jednak pro herecké obsazení, jednak pro snad fajn zábavný film, který v popisu titulu snoubí 3 žánry, které v syntéze mohou být příslibou alespoň "dobrého filmu" a jednak taky pro mě dnes už zavádějící vysoké hodnocení (68%). Film pro mě nenabídl absolutně nic z toho, kterými žánry se honosí, pravdivá není ani anotace k filmu. Vtip je na nule, drama taky, protože děj pouze plyne, rozhovory jak u vymatlanců, sem tam trochu zmatek, aby během příběhu vznikla nějaká nejasnost... Prostě sorry fandové, ale za mě pouze 1 :-( * ()

PlysovyMacko

Dannyho partaci vo vidlackom style. Surodenci Loganovci znami svojou smolou sa rozhodnu vykradnut trezor pocas velkeho zavodu. Heist je skvely, podareny, ale to ako sa dostali von z basy a naspat bez toho aby ich niekto zbadal, bolo ciste stastie, to neni mozne aby to islo takto lahko. Herci vyborni, vsetci maju spravny prizvuk, najviac sa mi pacil Daniel a Adam. ()

nula87

Not great, not terrible, řekl by klasik. Místy vtipná skládačka plná natvrdlíků, kterým to tak nějak náhodou občas vyjde. A nebo taky ne. 60% ()

Tominni

Výborný film, který mě bavil a čím více se blíží závěr, tím je ten film lepší. Je vidět, že i Dannyho parťáci v podání jižanských vidláků může mít svůj šmrnc. Já se tedy bavil, ať už stávkou ve věznici nebo samotnou loupeží. ()

kubas369

7.5/10. Vidlácká verze Dannyho parťáků není ta přepálená hovadinka na kterou to ze začátku vypadá. Vlastně je to plnohodnotné pokračování, akorát né s tak hvězdným obsazením. Tak někde se šetřit musí. ()

Luckyboy

Redneck Ocean's Eleven. Civilní, občas vtipný, a hlavně promyšlený film. Dlouho jsem se u filmu takhle upřímně nebavil. Dialogy jsou sice jižansky venkovsky stylizované, ale přesto propracované, postavy barvité. A že nejde všemu, co se stalo věřit? On to totiž úplně vážně míněný film ani nebyl. ()

pafka

Ja sosbne jsem mel problem s postavama, ktery se tam probihaly po platne. Jeden pitomec vetsi nez druhy. Bohuzel, tohle je zakladni rys filmu. Je to pribeh blbcu a vy cekate, jestli to vubec muze dobre dopadnou, kdyz to jsou takovy kreteni. Kdyby tam byl jeden, dva. Ale kdyz jsou vsichni... Neznam takovy film, odlisuje se od ostatnich. Mozna dokonce ty blbe sceny u vas vytvori usmev na rtech. Ale to fakt jen vyjimecne. ()

Mikecat

No mne sa to vonkoncom nepacilo. Cele to bolo strasne spomalene, aj ked namet bol dobry. Neviem ci to je Channing Tatum-om, ten pokazi kazdy film, v ktorom hra, ale zapletka dobra, pribeh ako tak, no Humoru tu nebolo ani za náprstok, Jedina hviezdicka tu je Craig, cudujem sa mu, že sa dal do niečoho takeho smradlaveho namočiť. Nezmysleny jednoruky barman, nezmyslena lupez, keby aspon ten lup zhorel alebo tak nieco, no velke sklamanie. ()