BoPo

Steven Soderbergh rozhodne netrpí problémom dostať do svojich filmov známe mená. A preto Dannyho parťáci z vidlákova majú v svojom tíme Bonda, vnuka Dartha Vadera, vnučku Elvisa Presleyho, dvojnásobnú držiteľku Oscara, jedného z najvtipnejších ľudí animovaného sveta a aj bývalú prvú dámu scientológie. Loganovi parťáci majú fajn zápletku. Všetko je dobre prešpekulované. Ale väčšinu času sa film venuje zoznamovaniu s postavami a ich vzájomným vzťahom. Chýba tu väčšia zábavnosť, väčšia akčnosť. Navyše záver moc neuspokojil. Človek čaká dannyovský zvrat na druhú, ale toto mi prišlo akési plané. Pochvala za Hru o trůny. ()

vurhor

Dannyho parťáky mám rád. A když jsem zjistil, že Soderbergh natočil další vychytralou pytlačinu, tentokrát však pod palcem amerických rednecků s tím legračním přízvukem, nemohl jsem se dočkat, až to vočíhnu. Bohužel, ve výsledku jsem byl dost zklamanej. Celkový nápad toho, že promakanou loupež provedou dva vidláci je pěkný, ale implementován byl dost nudně a nefunkčně. Ano, jsou tam sekvence chytré a promyšlené, ale celkový průběh příběhu moc nedokázal udržet moji pozornost a přistihl jsem se, že spíše často koukám do mobilu a čtu si naštvané reakce od "vlastenců", kteří mi na youtubu píšou, že jsem vlastizrádce, protože nebudu volit Zemana. Naštěstí oba hlavní představitelé jsou sympaťáci (Ano, i Channing Tatum), takže tím se to krapet vyrovnává, plus film umí i pobavit. Ale jinak to byla nuda, sorry jako. Slabší 3* ()

corpsy

Potešil ma ansámbel kvalitných hercov, ktorý nemali problém začleniť sa do natáčania buranskej komédie, kde je vidiecka časť Ameriky brutálne dehonestovaná svojou blbosťou, ale zároveň glorifikovaná za svoje vynaliezavé schopnosti. Nie každý Hillbilly je skrátka demento a má rad dobytok zo zadnej strany. ()

El Pistolero

Na vidláky dobrý. Hodně dobrý. Konečně pořádné guilty pleasure a zábavné heist movie. Ke všemu překvapivě sofistikované, s nabušeným soundtrackem a slušnou plejádou známých herců; a ani ten Driver mi tady nevadil. ()

Praxis

Takt trochu jiná verze Dannyho parťáků, v podání skvělých retardovaných hlavních hrdinů, úžasného Craiga a s celkově skvělým, oddechovým lookem. Bizarní scénky (medvěd WTF???), přepečlivá kompozice obrazů, tolik typická pro Soderbergha a prostě pohodová story. 80% ()

Laxik

Ám aboat to get nejkid so nou pejkin. Jsou filmy pro burany a filmy o buranech. Tenhle naštěstí patří do té druhé kategorie. Zároveň se ale nejedná o žádnou snobárnu, Soderbergh evidentně své vidláky miluje a možná jim i maličko závidí, takže se se svojí západovirginskou variací na Oceanovic -náctky mazlí, jako by to byla jeho pihovatá sestřenice s předkusem. Craig asi nikdy nebyl vtipnější. ()

kaylin

Soderbergovy snímky mám v poslední době docela rád, ale "Loganovi parťáci" mi vůbec nesedli. Je super, jak je to natočené, jak je zde snaha zachytit jižanské prostředí, což se povedlo, ale dějově mě film prostě nebavil a k jednotlivým postavám jsem se nějak neodkázal dostat. V tomhle to pro mě byla trochu nuda. ()

LangiJ

Na to, jak to bylo skvěle obsazený, to byla pěkná nuda. Největší problém byl v tom, že to měla být komedie, ale mně to teda vůbec vtipný nepřišlo. A i celkově mě to ničím nezaujalo. Strašně se to táhlo, že jsem to horko těžko dokoukala. Hodně slabý 2*. ()

Tony.cs

Opravdu dobré...proto nechápu, co mi tam nesedělo, ale tenhle film jsem dal na třikrát. Ne, že bych se nudil...ale něco mi tam nesedělo. Asi atmosféra?! Nevím... ()

Kaluž

Indie heistovina skoro jak od Wese Andersona. Soderbergh naštěstí nehodil celovečerní filmařinu do žita a spolu s kumpány vyprodukoval další vysoce koukatelný minifilm o rodině, vejcích a jedné povedené loupeži. ()

Blackhand47

Blbý, blbější, mrzák a vidlák vykrádají banku, alespoň tak by zněl začátek nějakého vtipu nebo netypického filmu o krádeži peněz. Na film jsem se podíval hlavně kvůli obsazení, které je více než vynikající, ale zas tak geniální zápletku snímek vlastně nemá. První tu máme sáhodlouhé představování jednotlivých postav a pak přijde akce, na které si mohli dát tvůrci více záležet. U pár vtipů jsem se během filmů docela zasmál (knižní joke s Martinem byl perfektní), ale nebylo jich tolik, abych film opravdu nazval pořádnou komedií. A ta rozmazlená holčička, které rodiče dovolí prostě všechno? Americký sen a hnus. 70% ()

Foma

Vypadá to jako film o rednecks pro rednecks, i když jsem si říkal, že Soderbergh postupně překvapí. A nezklamal - pěkný morální poselství :-), hlavně se moc nezamotat do toho světa elektroniky a zůstat lidma :-). Fakt vtipný a mimochodem - takhle to opravdu v těch jihovýchodní státech vypadá! ()

Eldrick

Trpí to podobnou dysfunkčností humoru a obskůrností postav jako BURN AFTER READING. Zoufale nevtipná 2-hodinová vidlácká taškařice, na níž nejzajímavější je melír a rádoby jižanský přízvuk Daniela Craiga, kterýmu tahle role asi přišla jako příjemný vysvobození z bondovský rutiny, ale moc prostoru se předvést mu teda script neumožnil. Moc nechápu, co Soderbergha zaujalo na scénáři, že měl motivaci točit 4. variaci svý loupežnický trilogie, ale budiž, jako režisér/kameraman je pořád nápaditý a není to úplně uzývaná řemeslničina. Ale bohužel jsme u něj tohle již viděli v mnohem lepším a hlavně zábavnějším provedení. Výkřik do tmy. ()

kagemush

Tenhle ten Steven Soderbergů - sem tam si něco natočí po svém (třeba Sex, lži a video), a třeba tohle - a díky mu za to, - i když většinou točí to co se po něm chce. Pak jsou z toho trháky, na který koukat můžu, ale naštěstí i nemusím. Tohle si ale pustím s radostí za čas znovu. ()

kittylinda

rozkošná lupičská srandička o gangsterech living in redneck paradise. všichni jsou tady vlastně hodní, správní, a country road will take you home. ať žije nascar! || "i know all there is to know about compures. i know all the twitters." ()

M.i.k.e

pátá hvězda primárně za to,že celé Logan lucky bylo děsně fajn a už dlouho sem se u filmu nesmál několikrát nahlas...Soderbergh zase trošku změnil styl a podařilo se mu natočit jeden z nejlepších hesit filmů vůbec,který navíc prakticky paroduje jeho vlastní Dannyho parťáky.Některé scény na hraně absurdity,hlavní hrdinové okouzlující,kamera opět Soderberghovská.Spolu s vidláckým vzezřením a jižanským přizvukem v pravdě okouzlující kousek...85% ()