The Cleansing Hour

The Cleansing Hour je online show, v ktorej je naživo prenášaný exorcizmus vykonávaný otcom Lanceom (Sam Jaeger). Nikto z miliónov sledujúcich však netuší, že ide o obrovský podvrh a o slušne zahrané divadlo. Keď však najnovšia obeť Heather (Heather Morris) prestane reagovať na pokyny režiséra a začne sa správať ako osoba skutočne posadnutá démonom, je zrejmé, že vysielanie tentokrát ukáže ozajstný exorcizmus. (Marceloo)

pornogrind

Viděno až po stejnojmenném celovečeráku. Jsem rád, že Damien LeVeck nepožil stejný herce i do filmu. Celkově je celovečerák ve všech aspektech o mnoho lepší. Kdybych prvně viděl kraťas tak film si nejspíš nepustím. Což by byla škoda. ()

Marceloo

The Cleansing Hour je online show, v ktorej je naživo prenášaný exorcizmus vykonávaný otcom Lanceom (Sam Jaeger). Nikto z miliónov sledujúcich však netuší, že ide o obrovský podvrh a ide len o slušne zahrané divadlo. Keď však najnovšia obeť Heather (Heather Morris) prestane reagovať na pokyny režiséra a začne sa správať ako ozajstná osoba posadnutá démonom, je jasné, že vysielanie tentokrát ukáže ozajstný exorcizmus. - Tak toto je presne plné tej správnej odviazanosti, ktorú na moderných hororoch milujem, a čím skôr sa človek zmieri s tým, že horory už nikdy nebudú také, ako v osemdesiatych rokoch, tým viac sa mu takéto kreatívne záležitosti budú páčiť. Je to plné inovácií, zvratov a je to dosť pekne spracované. Všetko funguje tak, ako má, a aj záver sa mi páčil, aj keď tie čierne oči sa v posledných mesiacoch objavujú u strašne velkého množstva hororov. Chcelo by to nájsť skúsenejších hercov a vrhnúť sa na celovečernú verziu, pretože režisér sa po desiatich rokoch od svojho prvého krátkometrážneho snímku očividne dosť naučil. + herečka z Most Likely to Die ()

SOLOM.

Točili fake vymítání, no a diváci dostali solidní přímý přenos, který se ovšem takříkajíc vymknul z rukou svých tvůrců a to pořádně. Jde vcelku o solidní krátkometrážní kousek, který sice zpočátku vypadá jako totální amatérská chujovina, ale posléze se to změní v atmosférickou podívanou s dobrými triky a skousnutelným finále. Celovečerní film mám doma, ale jen asi ten „démon“ ví, kdy se na něj v nabitém programu mrknu. Každopádně jsem si jej dal do pořadníku…60% ()