Reklama

Reklama

Tenkrát v Hollywoodu

  • USA Once Upon a Time in Hollywood (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie / Čína, 2019, 161 min

Scénář:

Quentin Tarantino

Hrají:

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Julia Butters, Austin Butler, Dakota Fanning, Bruce Dern (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles. (Falcon)

Diskuze

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

ManiacMovies

Jelikož věci typu Sharknado jsou pro mě úplná ztráta času a tady to se jeví jako ještě větší dnosračka, tak si nemyslím, že si tu tímhle spamem moc pomůžeš :D

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Ty jo, jak se podarilo se ho zbavit? Tenkrat u twin peaks to neslo... no snad se tu nevynori znova s novou identitou :(

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

Tak a je to, vrchní škodič pryč z databáze :) Přeci jen se vyplatí je reportovat. Teď už jen doufat, že desátá a poslední tarantinovka nebude ten Star Trek...

na příspěvěk reagoval oLí, fabecc1222, Real Tom Hardy

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

NightPorter

Uzavřené to není, resp. linie vývoje postav uzavřená je, ale spousta věcí zůstává nezodpovězených. (SPOILER) Mansonovic banda měla na svědomí víc vražd (jedna z posledních, ne-li úplně poslední, byl kaskadér na Spahnově ranči, který chtěl varovat majitele - i proto je sekvence s Cliffem tak napínavá, s vědomím historických souvislostí). Cliff něco zaslechl o Mansonovi, ale ví leda o Spahnově ranči. Na konci o tom nic neřekl policii, a tak si můžeš buď vyvodit, že ho policie vyslechne později a udělá zátah, nebo ho nevyslechne a Manson, resp. lidi kolem něj, budou řádit později. I kdyby policie jela na ten ranč, pořád má pouze vodítko, že vrazi pobývali tam, ale Manson a spol. mohli dělat, jak o pokusu o vraždu nic neví, a tak je to tvrzení (navíc zhuleného "vraha" manželky) proti tvrzení. A taky není nikde naznačeno, že kariéra Stoneové bude hvězdná, leda by sis dosadil, že do Tess na konec Polanski obsadí svou ženu (a třeba Ricka). A i zdárný pracovní život Ricka a Cliffa po onom incidentu se spoléhá na znalost toho, že v sedmdesátkách bylo velké a divácky úspěšné spojení mezi hercem a kaskadérem (Reynolds a Needham, že). Fakt hrozně moc proměnných, nejednoznačnější než Reservoir Dogs a Hateful Eight. 

 

A pro ostatní: aktuální číslo Cinepuru je věnováno Tarantinovi (http://cinepur.cz/list.php?issue=126&view_all=1), dokonce je možné soutěžit o předplatné na rok 2020 zasláním komentovaného seznamu odkazovaného v Tenkrát v Hollywoodu. Pokud mě ale někdo trumfne a najde víc než 180 filmů a seriálů, na které se odkazuje, budu se zlobit. :) 

Danny727

Danny727 (hodnocení, recenze)

Člověk si řekne svůj názor na film a tečka. Hodnocení ostatních uživatelů je zase jejich. Jenže se nemůžeš smířit s tím, že se to ostatním líbilo. Na tenhle film jsem se těšil od jeho oznámení a byl jsem zklamaný, jak slabý to bylo a to jsem Tarantinův fanda. Celé osazenstvo sálu bylo nadšené a furt se smálo, ale já ne. Tenhle film se nepovedl, souhlasím s tebou. Tak to nechme být a nekažme to ostatním. Vím moc dobře, jaké to je jít proti proudu. Nebavil mě třeba Černobyl, který všichni vynášejí do nebes. Ale ostatním nic nevyčítám.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Danny727

Danny727 (hodnocení, recenze)

Zlatá to doba, kdy se v diskuzích filmů řešily filmy. Dám vám jednu radu. Když je někdo blbej a chce se hádat, tak ho prostě ignorujte a nepodporujte ho svým vztekem na něj. Buďte chytřejší a rozumnější, protože spousta lidí by to ocenila.

na příspěvěk reagoval Agonie

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

NightPorter

Já to po celou dobu bral jako klasickou Tarantinovu alternativní realitu, jenže to je mnou který je odkojen závěrem Hanebných panchartů. Nápad že vražda může proběhnout až poté se mi ale líbí víc, přeci jen nikdo jsme ji ve filmu nechtěli vidět. Zvlášť Polanski ne :)

Uživatel AloeB smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Quentin Tarantino odhalil svůj poslední film

Quentin Tarantino odhalil svůj poslední film

15.03.2023

Ačkoliv všichni pevně věří, že si režisér Quentin Tarantino (Kill Bill, Pulp Fiction) rozmyslí svůj plán na ukončení filmové kariéry se svým desátým snímkem, na jeho závěrečné rozhodnutí si budeme… (více)

Vyhlášení nominací 92. Oscarů

Vyhlášení nominací 92. Oscarů

13.01.2020

Předkrm v podání Zlatých glóbů máme za sebou, a tak přišel čas na hlavní chod. Tím budou stejně jako každý rok Oscaři, jejichž 92. ročník se bude vyhlašovat 9. února 2020 v Dolby Theatre v Los… (více)

77. Zlaté Glóby – výsledky

77. Zlaté Glóby – výsledky

06.01.2020

Kontroverzní moderátor a komik Ricky Gervais a spol. před pár hodinami rozdali v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles poslední ze Zlatých Glóbů a 77. ročník prestižních ocenění byl tak oficiálně… (více)

Reklama

Reklama