Hrají
Nadja Uhl
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Čtyři minuty (2006)
Hanno Koffler
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nikdy neodvracej zrak (2018)
Rivalové navždy - bitva o tenisky (2015) (TV film)
Vražda bez důkazů (2014) (TV film)
Joachim Król
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
Lola běží o život (1998)
Karoline Eichhorn
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nic než pravdu (1999)
Poslední mlčení (2010)
Trafikant (2018)
Emma Drogunova
Rusko
Nejlepší filmy:
Leanderova poslední cesta (2017)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Spravedlnost pro mou dceru (2016)
Martin Feifel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Bastard (2023)
Země sněhu (2005)
Zúčtování s minulostí (2001)
Oliver Stokowski
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zlodějka knih (2013)
Experiment (2001)
Echte Kerle (1996)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Tichá revoluce (2018)
Manfred Zapatka
Německá říše
Nejlepší filmy:
Případ Collini (2019)
Svobodná vůle (2006)
Vražda bez důkazů (2014) (TV film)
Stephan Kampwirth
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Za hranicí ticha (1996)
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
54 hodin (2018) (seriál)
Merlin Rose
Nejlepší filmy:
Frantz (2016)
Ve jménu mého syna (2015) (TV film)
Aus der Haut (2016) (TV film)
Johann von Bülow
Západní Německo
Nejlepší filmy:
V labyrintu mlčení (2014)
Frantz (2016)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Valentino Fortuzzi
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Pinocchio (2013) (TV film)
Valeria Eisenbart
Nejlepší filmy:
Die Tür (2009)
Slavná pětka (2012)
Slavná pětka 2 (2013)
Anna Bullard
Nejlepší filmy:
Freistatt (2014)
Rebel v žitě (2017)
Místo činu (1970) (seriál)
Moritz Jahn
Německo
Nejlepší filmy:
Stiller Abschied (2013) (TV film)
Poslední poprava (2021)
Můžeme být také mrtví (2022)
Peter Lerchbaumer
Rakousko
Nejlepší filmy:
Viktor a tajemství krokodýlího domu (2012)
Tanec s ďáblem: Únos Richarda Oetkera (2001) (TV film)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)
Lutz Blochberger
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Nikdy neodvracej zrak (2018)
Frantz (2016)
Cesta s tátou (2016)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Narušitel systému (2019)
Guter Junge (2008) (TV film)
Dorka Gryllus
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
Irina Palm (2006)