Lucas Ward (Dylan Sprouse) je novým přírůstkem do třídy profesora Butlera (Kent Osborne). Je vysoce nadaný a chytrý student. Bohužel si s každým nesedne a ten, kdo jde proti němu, je nepřítel číslo jedna. Když má profesor hodnotit jeho esej, neustoupí jeho výhrůžkám a nedá mu plný počet. V ten okamžik se spustí Lucasova terorizující osobnost. Butler vyhledá jeho bývalého třídního a zajde za jeho otcem, vše má stejné příznaky v zastrašování, že zabije jejich blízké! Lucas Ward je nebezpečný pro veřejnost! (Rodriguez)

Dickator

Za samotný scénář nemohu dát plný počet bodů, nicméně provedení vcelku dost zdařilé, spousta napínavých momentů, které byly sice trochu předvídatelné, ale na celkovém dojmu to nezanechalo nezhojitelné rány. 75%. ()

BradleyT

Prkenny Dylan hraje prkeneho Lucase, vlastne se tedy do te role hodi. Tuctovy film, ktery sice neni buhvijaky, ale clovek se nenudi. ()

soukup_b

Rozhodně bych ocenila nápad. Film je založen na originálním konceptu - student, který pro perfektní výsledky udělá doslova cokoliv. Dylan Sprouse to zahrál slušně, na roli se velmi hodil. Ze začátku mě film hodně bavil, ale jak jsem se víc a víc dostávala do děje, šlo to jen a jen z kopce. Konec byl vyřešeň neuvěřitelně nudně a předvídatelně. Nebyla tam žádná akce a napětí, to tomu doopravdy dost ubralo. Kompletní absence práce s hudbou filmu také moc nepřidala. Byla to taková příjemná jednohubka, škoda toho nevyužitého potenciálu. ()

em.redrum

Horor rozhodně ne, thriller taky. Spíše psychologické drama. Ale o nálepky nejde. Námět mi přijde super- jen to zpracování je takový mdlý. Bez napětí. V druhé půli bych očekával nějakou gradaci a hutné finále...Nemohl jsem se ubránit srovnání s filmem Nadaný žák, ten je ale úplně na jinde... Takže na jedno zhlédnutí a pak dismiss :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Justy Kulová

Osobně jsem s filmem velmi spokojená, budil nepříjemné pocity a občas jsem měla i takové to nepříjemné cítění v žaludku, což jedině značí, že film byl skvělý. Dylan Sprouse se po několika letech vrací k herectví a podle mne si vybral slušný začátek, nicméně musím ubrat hvězdičku za mírně zdlouhavé scény a předvídatelný a nijak nevyhrocený konec. Jinak byl ale film opravdu skvělý a zařadila bych ho mezi ty lepší. ()