Ten pravý, ta pravá?

• USA Destination Wedding (více)

Keanu Reeves a Winona Ryder spolu v legendárním filmu Dracula vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. V komedii Ten pravý, ta pravá? do sebe vrazí jako věčně nepříjemní a nabručení samotáři na svatbě, kam prostě museli. Omylem se dají do řeči už na letišti během cesty a hned zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Oba by chtěli být úplně jinde, nejlépe sami a hlavně se navzájem nikdy nevidět. Jejich sarkasmus je na akci plné šťastných lidí, kteří se chtějí bavit, postupně od všech ostatních izoluje, až si prostě zbydou a musí si začít povídat. A když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv. (Bontonfilm)

Petula009

Je to v některých momentech zoufalé nevtipné? Ano. Byl zase jednou dobře sestříhaný trailer? Ano. I tak jsem ale dostala, co jsem očekávala - někdy docela vtipnou bajku o lásce s předem jasným koncem. ()

haWranka

Mělo to své okamžiky, některé hlody mě opravdu rozesmály. Problém je ale v tom, že na film to bylo zoufale málo, hlavní dvojka asi měla být postupem času sympatická, ale mě to nějak nepotkalo. Byla by to skvělá divadelní hra. Pokud nejste zamilovaní do Keanu Reevese, uberte si hvězdičku. ()

Likan7

Snaha o co? Něco na způsob trilogie Před úsvitem? Na rozdíl od Linklaterovi romantiky je tohle nefunkční a bezradný drama? Komedie? Sám nevím...Reeves a Ryder jednoduše nemají co hrát, co dělat a vrcholem všeho je sex na louce, který aspiruje na nejvíc wtf scénu, jakou jsem za dlouhá léta viděl. Jestli to byl pokus o něco s přesahem, vznikla z toho jen nedomrlá blbost blížící se odpadu. ()

TheRay97

Je to (s prominutí) kravina, ale člověk se u toho zasměje. Opravdu se sarkasmem a náhodnými myšlenkami nešetří. ()

hazdrova

Tento film som si pustila ešte predtým ako mal toľko zlých recenzií, ktoré by ma varovali. Takže - nudné (jedine začiatok ako tak zaujal), rozhovory mi pripadajú nútené a nemá to šťavu. Keanu je celkom sympaťák ale kazí mu to scenár, Winona hrozná. 2* ()

mysiouxsie

Film s Keanu Reevesem a já se nerozplývám blahem? Ta Woody Allenovská atmosféra, přenesená do kalifornských vinic, je fajn.. ale jinak je film až moc užvaněný a nezáživný..povalovat se v posteli s tou správnou osobou, pít víno a filozofovat o životě je super, no koukat na to už je nuda. ()

Shitonit

Pardon, na tenhle ten jsem se půl roku těšil. Ani nevim proč, kdysi kdosi mi řekl, že to je super film. Je to, mírně řečeno přeukecaná píčovina, bez vtipu, trapná kokotina ukazující prdel na všechny, kteří se na to těšili, nejvíce však zřejmě na mě. Jediný co jsem si z toho odnesl, je bolavý bříško, jak jsem se snažil cpát vším co bylo po ruce a ztišit tím svou nasranost. ()

pushover

Snaha kopírovat Allena je značná, ale chybí tomu jeho intelektuální humor. Tady vidíme jen špičkující se pár přehlcenej jedovatýma hláškama, vše ostatní je jen kulisa. Ne že by to místy nebylo vtipný, ale čeho je moc... ()

TaNya_

Mám ráda Winonu Ryder a Keanu Reevese. To je důvod, proč sjem si film v první řadě pustila a proč jsem ho nepřestala v půlce sledovat. Něco tomu ale chybělo, nějaká ta schopnost režiséra nebo lepší práce se scénářem. A hrozně mě teda obtěžoval výběr hudby, nejlepší části byly, když tam žádná nehrála. ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Nevadí mi kecací film, ale musí být zábavný, poutavý, nebo nečím zajímavý. Pusťte si politickou debatu v telce...úplně stejné. +++ SPOILER 20ti slovy: Chlap s ženskou se potkají na letišti a kecají...kecají venku, kecají na svatbě, kecají v pokoji, kecají u prcání a potom taky kecají. ()

Clark_Kent

Fantasticky upřímný, stejně tak brilantní dialogy. Nebudu se exsnoubenci ukazovat se špinavýma nohama. Opláchnete si je v káďi na hrozny. Naprosto zábavné. ()

horor2

Začátek je příjemně upřimný, hudba jak z Itálie nebo Francie a oba hlavní představitelé mají charisma, kterým táhnou celý film. Párkrát jsem se zasmál. Pokušení na louce jest zástrčkový den pobavil. Zpříjemnilo mi to večer proto dávám o jednu hvězdu víc. Po Siberii, která mě zklamala, se trochu Keanu zlepšil. ()

MarsVl

Woodyho muzu, i kdyz tohle se spise jen snazilo, hodne moc to drzelo obsazeni hlavni dvojce. Ale bylo tom celkem projemne :-) 3* ()