Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. Eddieho minulost však začne jeho nový život a rodinu ohrožovat. (Apple TV+)

Rocky62

Syrová sonda do strastiplného života v americkém vidlákově, která bez příkras konfrontuje diváka s klasickými trablemi v nižší sociální sféře. Je to dostatečně poutavé, herecky na úrovni (vynikající Juno Temple) a po většinu stopáže soustředěné na obsah. Palmer do jisté míry splňuje to, co se od takového tématu očekává, bohužel má jednu zásadní vadu na kráse, která mi nedovoluje hodnotit lépe a tím je hypernesympatická postava Ryder Allena. Třebaže má patrně nějakej talent, tak jeho vyčlenění ze společnosti jsem chápal moc dobře... ()

Arsenal83

Slušná dráma, ktorá zhruba po hodine zbytočne dostáva transgenderový rozmer, čím sa zostudila. Na vývoj pekného vzťahu medzi bývalým kriminálnikom a malým chlapcom predsa nepotrebujeme ženské šatičky na malom osemročnom decku. Neomarxisti však neprestanú a budú už aj deti nútiť tlačiť do neprirodzených úloh, len aby si ulahodili, akí sú utláčaní. Inak je film dobrý, no má predvídateľný koniec. ()

Malarkey

Jak Justina Timberlaka hudebně nemusím, tak herecky je jeden z nejlepších v Hollywoodu v současnosti. Nenapadlo by mě ale, že jeho nový film s názvem Palmer bude vlastně naprosto rutinní drama o jedné postavě s nevybouřenou minulostí a malým klučíkem, kterej má mámu na hovno a tak inklinuje k hlavní postavě filmu. Totálně klasický americký drama ze série nezávislých se solidními hereckými výkony a výbornou Juno Temple. Nic víc, nic míň. Celý ten film jsem sledoval s takovým otrávením, že podobných sociálních dramat z amerického prostředí jsem viděl snad už na tisíc. ()

J*A*S*M

Takový ten typický, lidsky hřejivý film o nepravděpodobném přátelství, v němž si k sobě najdou cestu dva lidé, kteří spolu papírově nemají nic společnýho. V tomto konkrétím případě propuštěný trestanec s tváří Justina Timberlakea a malej klučina s trans sklony (debutující Ryder Allen). Hezké, ale nevybočující. ()

Aljak

Justina ako speváka som nikdy nemusel, ale ako herec je fakt veľmi dobrý a celkom som si ho obľúbil. Aj táto postava bola v jeho prípade zahraná veľmi kvalitne, a dosť výrazne ťahal tento film vpred práve on. Juno Temple taktiež zahrala nad pomery! Dej bol inak relatívne jednoduchý a miestami dosť predvídateľný. Ale aspoň téma bola relatívne originálna, hoci už mám pocit, že film bez LGBTI agendy už akoby ani nemohol uzrieť svetlo sveta. Každopádne, tu mi to až tak neprekážalo a ten vzťah medzi Eddiem a Samom bol miestami priam čarovný. Pekný film, plný optimizmu. Je to na 3*. ()

• Juno Temple povedala, že ona a Justin Timberlake nemali koordinátora intímnych scén počas ich vášnivej sexuálnej scény, pretože necítili to za potrebu. "Pre mňa je dôležité, že sa porozprávate so svojím hereckým partnerom, s režisérom a súkromne sa dohodnete, čo je v poriadku a čo nie," vysvetlila. (Pat.Ko)
  • Zatiaľ čo Palmer (Justin Timberlake) sedí a pozerá si starý fotoalbum po smrti pani Vivian (June Squibb), môžete vidieť hnedý obrys jeho falošného tetovania na jeho hornom ramene. (Pat.Ko)
  • Zatiaľ čo Sam (Ryder Allen), Palmer (Justín Timberlake) a pani Vivian (June Squibb) jedli svoju večeru s mäsovými guľkami a hovorili o výdavku v obchode, na začiatku scény mal Sam na tanieri jednu mäsovú guľku a malinký kúsok cestovín, potom keď pani Vivian povie Samovi, aby "zjedol svoju večeru", na jeho tanieri sa zázrakom objaví viac jedla. (Pat.Ko)