Kyslík

Martin741

Ze filmy reaguju  na dianie vo svete  vieme uz dlhodobo. Napokon aj pan Klec reagoval - sice s oneskorenim par rokov, ale reaoval - na utoky z 11/9. No a tu ide jasne o reakciu na pandemiu. Ist do takychto filmov je najlepsie bez toho, aby som vedel ustrednu pointu. Keby tam dali plucnu ventilaciu a sceny z nej,  svoje hodnotenie este znizim  : 50 % ()

Figu

Zde hlavně obdivuju to, že se podaří natočit biják o jedný skříni a v podstatě jedný poloze hlavní hrdinky, kterej tě drží v napětí hodinku a půl... To je bomba, i přes to, že se samozřejmě nejedná o Telefonní budku (která je držitel no. 1 tohodle stylu natočení). Nicméně je to určitě zajímavej počin! Taky jsem měl výhodu, že na to se mnou koukala manželka, sám bych to asi horkotěžko kousal. A proto chápu i zdejší hodnocení. Za mě, i díky doprovodu u promítačky, solidní podívaná. 70% ()

bourec

Aja jako režisér má něco do sebe, a na kontě i pár velmi povedenejch snímků. Kyslík je ovšem nekonečná ptákovina o komunikaci doktorky s kryokomorou. Spoj mě...přeruš to...píchni mi to...dej mi elektrošok...haló.....kdo je tam....Prostě v době kolapsu kin a velkejch produkcí přišel i Saša s už tak slušně rozšířenou praxí malýho filmu z jednoho místa s minimálníma nákladama, a s minimální zábavností pro diváka. Tohle je slabůtka.30%. ()

Attta

Docela příjemný sci-fi a francouzi očividně umí točit lepší filmy z vesmíru než amíci. Námět super, zpracování v klidesu. ()

Rocky88

Chutná jednohubka, kterou Mélanie překvapivě utáhla. Ajova režie tradičně na úrovni, i přes různá klišé a "zvraty" je stále na co být zvědavý a posledních 20 minut je na vysoké úrovni. Plus dávám i hudbě. Dovedu si představit, že se na to někdy kouknu znovu. ()

C0r0ner

Bez jakýchkoli očekávání, zato až na pár drobnůstek a očividných inspirací v Pohřben zaživa a Ostrovu bez chyby, solidně napínavé a v jednom člověku v krabici překvapivě strhující. Jo, sci-fi od Netflixu můžu, tam se mi většinou trefí do vkusu. 85% ()

dubinak

Slušný netflixový sci-fi kousek, který neurazí, nenadchne. Nebo možná nadchne, ale asi ne na dlouho. Stísněné prostory nenabízí moc rozmanitosti a tak zůstává všechno na bedrech Mélanie Laurent, která film utáhla vcelku s přehledem. Je to svižné, nenudí to, dokonce dostaneme i slušnou pointu a lehce šokující závěr. Díky tomu finále jsem přemýšlela o čtvrté hvězdě, no na konec se budu držet tří, protože až tolik mě to nezasáhlo. ()

Juto

,,Kyslík" bol slušný film, nie skvelý. Melanie Laurent bola úžasná, rovnako ako efekty a kinematografia. Hudba na pozadí a rozprávanie príbehu mohli byť o niečo lepšie, keby sa zaryli hlboko do života hlavnej postavy. 6/10 ()

PROCESOR

Filmu se musí uznat, že dokáže na minimum prostoru udržet napětí po celou stopáž aniž byste se moc nudili. Jedna herečka v nějakým boxu začne pomalu vyšilovat, to není úplně ten správný námět si možná řeknete, ale zpracování za mě ucházející. ()

KajusaK

Bohužel, nezaujalo. Přestože to byl pro mě dlouho očekávaný film, ve finále to byly skoro dvě hodiny nudy. Snad jen jeden trošku překvapivý moment.. ()

mortak

Čekal jsem hard sci-fi, dostal jsem překombinovanou love story. Ten kyslík v názvu vlastně není až tak důležitý a hrdinka ztracená ve svých emocích ho ani tak neřeší. ()

alchac

A já to přitom, kurva, vím! Vím moc dobře, že těmhle vesmírným Sól(is)ovkám se mám vyhýbat jako proktologické ordinaci, z níž nemilosrdně burácí Revelsí Komanč, a přesto si zase takhle držkobolně naběhnu na silně alogický hippoendový ponorkáč, u něhož jsem už někde v půlce uvažoval o utažení si igeliťáku okolo hlavy a zapnutí stopek, aby to bylo alespoň trochu vzrušující a napínavé. ()

majo0007

Ďalší z Ajových úletov, ktorý nemusím. Možno keby som bol klaustrofobik, tak si ohrýzam nechty, ale takto som počas filmu len 2 krát zívol, spakoval pakel chipsov, zapil pivom a zajtra si ledva spomeniem na názov. Možno by to nebolo až také nudné, keby si dévuška v tej kapsli občas prdla - by ma zaujímalo, aký koment by k tomu vypotil počítačový MILO... All Capsule Contaminated! Do Kryo  si nabudúce kúpim "ˇY ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Milo? To je nějakej tvůj miláček nebo co? Milo, Milo, Milo, drž už hubu! Spíš jen nějaký buzerantský počítač. Hned po zasunutí do filmu, jsou tu nějaké krysy, jedna leze světelným labyrintem a postupně tam ty myši z nějakého důvodu lezou do záběru všude. Když jsem zjistil, že je v tom divném obvazovém kondomu mumie Mélani řekl jsem: ,,Fajn., to nebude špatný", (potom samotný hovor s nějakou poliz) říkám si: ,,Jo jo, to bude taky fajn". Bude nějaké to drama a na minimu oksygnu ji vykopou z nějakého kůl místa, ale oni to musí zase dojebat, protože proč to neudělat na píču, když to jde nějakýma vzpomínkama na Léa, bytím někde ve vesmíru 12 let, voláním sama se sebou nebo být klon.. a prostě úplně to dojebali..  Udělat to maj wej určitě by to dopadlo líp a klidně by mohla i chcipnout, koho by to sralo, někdo by byl i šokovanej. Ve směs ani nevím o čem to bylo a lituju, že jsem té nudě dal celých svých 101%. :)  ()

Nivenx

Téma v pohodě, scénář i zpracování také. Je zde vidět že aja si opět vyhrál s detaily a že mu to jde. Film ma celou dobu co nabízet a odhalovat, zároveň se mu daří držet napětí a odhalovat vše přesně v daný čas kdy diváka odměňuje za sledování v jednom jediném boxu. Laurent super. ()

vnimatkrasu

Námět má v sobě snad všechno, co mám rád. Osamělost vesmíru, klaustrofobii, Melanii Laurent. I navzdory špičkovýmu vizuálu se Ajovi ale překvapivě nezadařila jedna důležitá věc. Ani jednou se mi netajil kyslík. ()

UhLee

(7/10). Velké překvapení, které nám Francouzi připravili. Vpravili do nás sedativa a my jsme se mohli kochat nádherným audio - vizuálem. Respekt režisérovi, který dokázal udržet moji pozornost, protože se celý film odehrává na jednom místě až na nějaké flashbacky. Dostalo se také na nečekané zvraty, které mi tady přišly velmi sympatické a vylepšily celkový dojem. Závěr byl takovou hezkou tečkou v podobě sedativ. Jsem za tento film vděčný, protože jsem byl moc zklamaný z novinky Žena v okně, tak jsem rád, že mi to nenápadná skromná podívaná zlepšila náladu. Merci. ()

jedna_vrana

Ak máte klaustrofóbiu, do tohto filmu sa nepúšťajte, čaká vás väčšia časť filmu v kryo boxe a kyslík dochádza. Celý film je postavený na príbehu ženy, ktorá sa v ňom prebudí a okrem nej budeme počuť len niekoľko hlasov – najmä M.I.L.O, čo je operačný systém kryokomory. Nápad nebol zlý, ale ani mimoriadne originálny, divák je však v napätí a nakoniec sa k odpovediam dostane. ()