London (2005)

Hodně, hodně, ale vážně hodně zřídka se mi stane, že vyndám z TV flešku se zrovna dokoukaným filmem/seriálem, TV se přepne zpět na kabelovku a to co tam je mě zaujme natolik, že to dokoukám. To byl přesně případ London, kde jsem měl to štěstí ho zachytit hned na začátku a i když jsme se s přítelkyní chystali spát, u tohohle jsme museli zůstat. Neskutečný dialogy, jako bych v tý situaci byl už stokrát. Skvělá myšlenka, skvělý texty, skvělý herecký výkony, fakt pecka. A nebo za to mohlo to brko :(.

Zmenšování (2017)

Nuda, bez děje, absolutně o hovně...

Hon (2012)

Co může udělat jedna malá lež. Nechtěl bych se ocitnout v podobné situaci.

Buchty a klobásy (2016)

Na první pokus po 15 minutách vypnuto. Na druhý pokus A PO brku geniální film! :D :D

Dunkerk (2017)

Je to absolutně o ničem. Ok, bylo to velké vítězství v historii a všechno supr, ale natočit kvůli tomu takovouhle sra*ku? Je to skoro jako dokument - bez komentáře. Good soundtrack though. Celkový dojem může být dán tím, že jsem na tom nebyl v IMAXU, což je asi celá pointa.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Prodloužená verze filmu právě vysloužila 2 hvězdy navíc. Nechápu, jak toho mohli zase tolik osekat - hlavně třeba bitka mezi trpaslíky a elfy??? Si dělaj prdel ne...

Všechno nejhorší (2017)

Na hromnice o den více v "hororovém" podání. Chvílemi i pobavilo. Přirovnal bych to k Drag me to hell, taková hororo-comedy.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Vizuální orgie, tohle bych si chtěl sject v IMAXU. Tvůrce pátého elementu je tu znát. Silnější průměr.