Avatar (2009)

Nedovedu si představit, že bych se na film díval jinde než v IMAXU a taky jsem si 14 dnů na dva lístky( spíše tedy místa) počkal. Příběh sám o sobě nic moc, nápad skvělej a to 3D jedna báseň. Těšim se na dvojku

Titanic (1997)

Hudba, scénář, briliantní výkony obou herců, taky skvělý Billy Zane :D. Tříhodinový film, který vás vezme na plavbu s sebou, působí to tak dokonale, že když se DiCaprio topí, je vám zima za něj.

Shrek Třetí (2007)

Já věděl, že trojka už prostě NEMŮŽE být tak dokonalá, jako předchozí díly...a měl jsem pravdu.

Shrek 2 (2004)

Nic se nezlepšilo, nic se nezhoršilo a to je vlastně jedině dobře. Od dvojky jsem si už tolik nesliboval, proto jsem z kina vycházel s úsměvem a kocoura jsem si zamiloval :>

Shrek (2001)

Taková revoluce v animovaných filmech. Shrek byl pecka a šílenej hit a kdo ho neviděl tak prostě nebyl ,,cool".

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěž mého dětství. Škoda, že nic tak dobrého už dnes nevysílají.

Souboj Titánů (2010)

Starší verzi jsem neviděl a proto neporovnávám. Film jako takový se mi docela líbil. Partička statečných se vydává zachránit svět a postupně překonává různé překážky, ale čekal jsem mnohem...mnohem víc.

Hrdinové (2006) (seriál)

Dříve jsem tady za první sérii dal 5 hvězdiček a za tím bych si stál, kdyby nebylo ostatních sérií. Od doby kdy Peter ztratil všechny schopnosti šel seriál dolů, trošičku ho ale zvedla přítomnost Teddyho v poslední sérii, ale ani ten to nezachránil. Snižuji na 3

Star Trek (2009)

Možná to bude tím, že téma StarTrek mě nikdy moc nebralo a možná, že ne. Jedno vím ale určitě: Bez Zacharyho Quintoa aka Syler bych to vypl tak po 30 minutách.