Lovci duchů (2005) (seriál)

To Eodeon: ,,Sobě navzájem i divákovi zcela odcizení hlavní /hrdinové/ představují velmi pochybný /moderní prototyp hrdinství/"........No, tak ty máš dost. Kolik dílů si viděl? Kdyby si viděl všech 5 sezon, tak by si přišel na to, že to neni ani tak o zlu, jako spíše o dvou bratrech, kteří drží spolu ať se děje co se děje, ukazují, že rodina je to nejdůležitější a i když se pohádají, vždycky se k sobě vrátí. To je to, o čem skutečně supernatural je.

Armageddon (1998)

Já jen nechápu, jak někdo tomuhle filmu, který tak perfektně funguje, může někdo dát odpad...takový ***** bych nepouštěl k televizím ani do kin.

Donnie Darko (2001)

Chtěl jsem dát za 4, ale za výborný herecký výkon všech aktérů včetně hlavního hrdiny dávám 5. Parádní soundtrack na konec a teď už jen pochopit celej film =)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak po 10 letech Potter šílenství konečně za mnou, na první díl jsme byli ještě se základkou a kde jsem teď. Líbili se mi prakticky všechny díly, každým rokem v kině vždycky Harry přinesl něco nového a na dvě hodinky jsem vždy mohl žít v jiném světě. Knížky jsem nikdy nečetl a proto jsem se na filmy vždycky těšil. Relikvie smrti 2 je opravdu velké finále a v to jsem jenom doufal. Takže díky Harry!

Mlha (2007)

Mlha je přesně to, co od filmů tohoto žánru očekávám...ATMOSFÉRA, hlavně ta tam musí být a také charakterní postavy a tady se mi dostalo úplně všeho. Takže pecka

Vanishing on 7th Street (2010)

Bez atmosféry, bez vysvětlení, bez charakteru......nejlíp zahrála ta malá holčička, co se tam objevila asi 3x, z tý jsem měl strach, ale jinak......Tak dobrý film to mohl být, parta mohla být tak z 10 lidí, přičemž ke konci přežije jen pevné jádro a dostane se nám vysvětlení....

Poslední vládce větru (2010)

Film zdaleka nevyužívá svůj potenciál tak, jak by mohl. Přál bych si mnohem víc bitev, duelů mezi živly, více akce. Film nenudí, ale zároveň už vím, že se na něj v životě nekouknu.

Kniha přežití (2010)

Parádně vyprávěnej příběh. Překvapení na konec, které zamrazí. Filmy jako je The Book of Eli mi připomínají, co je vlastně na světě nejdůležitější a jak moc si lidi neváží toho, co už mají.

Karate Kid (2010)

Tak máme nástupce velkýho Willa, ten kluk je talent.