Věc (1982)

Nejlepší horor všech dob. Nejradši si ho pouštim v zimě, abych se správně naladil a nechal se naplno pohltit tou atmosférou. Tohle je ten typ filmu, u kterýho mě mrzí, že neni o něco delší. Kurt Russell s plnovousem je cool.

Divočáci (2007)

Dobrodruzi z velkoměsta v novém hávu. Nedá se říct, že by to byla nuda, ale že bych se vyloženě bavil, to taky ne. Pobavili mě Tim Allen a Martin Lawrence, Travolta tu má hrozně korpulentní hlavu a Willam H. Macy hraje až moc velkýho kašpara. Potěšil Ray Liotta a jeho banda motorkářů.

Ženy v pokušení (2010)

Překvapivě jeden z těch snesitelnějších českých filmů, dokonce jsem ho už viděl asi dvakrát. Řemeslně zvládnuté lépe než většina tuzemské konkurence, herecky zahrané slušně. Eliška Balzerová ve variaci na Samanthu ze Sexu ve městě mi nějak extra trapná nepřipadala, Lenka Vlasáková byla taková přirozená a její dcera mi přišla jako kráva. Vojta Dyk byl dobrej a Macháček se tam moc neohřál. V rámci českejch komedií palec nahoru.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

David Caruso neni takovej husťák jako William L. Petersen nebo Gary Sinise a celej ten jeho tým je víc takovej nemastnej neslanej, ale i tak se na to dá dívat.

To byl zítra flám (2010)

Pro mě o něco větší zábava než tématicky podobně zaměřená Pařba ve Vegas. Mám rád navíc komedie odehrávající se v lyžarských oblastech, zvlášť v 80s hávu ak tomu slušně sehraná parta, z níž nejvtipněji vychází asi Craig Robinson. Sem s dvojkou.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Skvělej Roden vs jeho prkenní pacienti :). Jinak se jedná o takovou českou kopii americkýho seriálu Huff s Hankem Azariem, což bych asi doporučil víc.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Mega komedie. Když si rekreačně na horách zahulíme a dostaneme chuť na komedii, padne volba často na tohle. Stallone to furt kupuje od svý mámy a dělá mega držky, že se člověk fakt zasměje.

Psanci Ameriky (2001)

Tyhle pokusy o Mladé pušky pro novou generaci, co někdy kolem roku 2000 vznikaly, mi moc neseděly. Většinou do hlavních rolích obsazovali nevhodný herce z Dawsonova světa nebo Zlatejch sedmdesátejch a i tady to neni žádná výhra.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Skoro před deseti lety sem viděl první dvě série a už tehdy se mi to líbilo docela dost, ale až ted, když sem se u příležitosti chystaný kino premiéry Entourage https://www.youtube.com/watch?v=SGSE_XPF4_g k seriálu vrátil, sem si uvědomil, jak je to skvělý. Herecky tomu vládnou Jeremy Piven a Kevil Dillon, ale mám tam rád všechny.