Everwood (2002) (seriál)

Mám rád takový ty maloměšťácký seriály ve stylu Gilmorovejch děvčat, kde se všechny postavy znaj. Tohle neni taková zábava, ale má to sympatické herce a sem tam pár epizod se dá do roka zkouknout u telky.

Chobotnice (1998)

Velkorozpočtové, brutální a zábavné béčko. Spolu s Mumií vrchol režijní kariéry Stephena Sommerse a Treat Williams akční polohu taky zvládá v klidu. Za mě spokojenost, na kterou rád vzpomínám.

Avengers (2012)

Skvěle sehraná parta, která zachranuje nemastně neslaně natočený akční scény (ke konci mi přišlo jak když se dívám na předražený Power Rangers). Ale bavilo mě to moc, těšim se na dvojku.

Dostaň ho tam (2010)

Nejlepší byla ta scéna jak si za zvuků Come on Eileen ubalili Jeffreyho, roztřískali celej pokoj, cvalík hladil chlupatou zed a pak je honil vykulenej Puff Daddy, kterej byl na celym filmu tim nejlepšim. Russell Brand mi přijde jako úchyl a nějak mě prostě irituje a Johan Hill mi nikdy nebyl moc sympatickej, ale tady mi přišli v rámci možností snesitelní.

Týden bez závazků (2011)

Některý scény mě fakt rozesmály (první večer jak se přežrali v restauraci a druhej den jak byli sjetý na golfovym hřišti), jinak celkem průměr. Owen Wilson tu vypadá nějak divně, razantně ho přehrává Jason Sudeikis. Ale špatný to neni.

Život je stres (2008)

Takovej ten film, o kterém už předem každej musel vědět, že po něm neštěkne ani pes. Proto moc nechápu hereckou sestavu, co se mu upsala, tohle je spolehlivější než prášky na usnutí.

Conan (2010) (pořad)

Conan je mega šprýmař.

Nedotknutelní (2011)

Moc hezkej film. Ten černoch zahrál opravdu skvěle.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Líbilo se mi to o něco víc než jednička, ale tenhle film bych bohužel neměl sílu odsoudit, ani kdyby stál sebevíc za hovno. Ne samozřejmě bylo to super, potěšil Arnold s Willisem a v kině sem se nenudil ani minutu, ale stejně jako u jedničky sem už neměl chuť si to pustit znovu.

Ghost Rider 2 (2011)

Čekal jsem větší průser. Dost mě iritovaly ty scény, ve kterejch Ghost Rider levitoval nebo se pohyboval "cool" strašně rychle, než k někomu střihově divně docupital. Cage v některejch scénách taky pěkně přestřelil a vůbec se mi nelíbily ty bulharský lokace, ale jinak sem se zas až tak nenudil. Některý akční scény byly fajn, Idris Elba byl fajn. Ale už to podruhý vidět nechci. 5/10