• Thriller

Assassin’s Creed (2016)

Hru jsem nikdy nehrál, ale pouze viděl a moc mě to nebavilo, to samé se dá říci i o filmu. Přišlo mi to strašně jednoduché a herecké obsazení nuda. Akční scény sem tam dobré.

47 metrů (2017)

Animal Horory moc nemusím, do tohoto mě přemluvila přítelkyně, že z toho byla nadšená, že si to dá klidně znovu. Já jsem tedy z toho zrovna nadšený nebyl, protože jsem přesně tohle očekával. Jednoduchý, nelogický, nudný. Jediný plus za žraloky, kteří vypadali opravdu dobře a za slušnou atmosféru. Škoda Claire, tady h2O stačí přidat vodu, nestačilo :)))) Horší 3*.

Proč? (1987)

Na tu dobu dobrý film, bohužel mi nesedlo herecké obsazení. Co je ?! nic !!

Táta je doma (2015)

Příjemně vtipná a celkem sympaticky obsazená komedie. Párkrát jsem se zasmál fakt fest.

Rozpolcený (2016)

Čekal jsem nudu, ale nakonec to byla celkem příjemná nuda. Horor to není ale ani náhodou. Vůbec nečekejte 23 osob, ale maximálně 5 což mě celkem zklamalo, ale chápu a ten kdo neviděl související film Vyvolený a čeká na tu třešničku v závěru, tak bude asi zklamaný stejně jako já. (edit - Vyvolený zhlédnut) Čtvrtá * za Annu Taylor.

Experiment Belko (2016)

Škoda, mohlo se z toho vytřískat o dost víc. O něco víc si pohrát s Gore, trochu sexappealu a byla by to 5* pecka. Ale i tak je to dost dobrý krvák se zajímavým hereckým obsazením a námětem. Nebál bych se pokračování. Doporučuji.

Logan: Wolverine (2017)

Nikdy jsem nějak extra nesledoval sérii X-Men. Po přečtení zdejších komentářů jako: brutální, krvavé, syrové, nejdrsnější a podobně, jsem se rozhodl, že to teda zkusím a dám na zdejší hodnocení. A musím opravdu souhlasit. Krve a části těl je tu požehnaně. Pěkný příběh s "parádním" zakončením. Určitě jedna z nejlepších komiksovek co jsem zatím viděl.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Jeden z nejlepších dílů F&F. Nejakčnější, nejvtipnější popcornová pecka, která půjde v tomhle roce už těžko překonat. Splněný sen ohledně Stathama, (30. viděný film s ním !!) Při jeho finální scéně jsem řval štěstím. Neskutečný zážitek. (Kino Bílina)

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

107 minut uteklo jako voda takže super, nenudil jsem se. Pěkně natočené a Mark opět výborný. Škoda že Malkovich neuhořel, dal bych plný počet :))))