• Thriller

Já, pomsta (2016)

No ty pitcho. Když se to dějově dostávalo k pomstě, říkám si hmmm super, to mám rád. Jenže tohle je asi jeden z těch nejhorších, co jsem kdy viděl. Ani ta akce není dobrá, kdyby aspoň ty vraždy byly něčím okořeněné, nééé prostě, klasika všech klasik - píchnutí nožíkem, nebo pif paf a konec. Tohle kdyby bylo z roku 90, fájn beru, ale v roce 2016 ?? s Travoltou ? Jak vůbec mohl na takovou obyčejnou hovadinu přistoupit ? Film vhodný do televize h@vna. Hvězdička se soucitu.

The Invitation (2015)

WTF ????? v 55. minutě, kde se neodehrálo vůbec nic .. ANO 55 MINUT nudy, kterou jsem už dál nemohl vydržet a přeskočil všechno až na závěr, kde se tedy konečně něco dělo, ale to už mě vůbec nezajímalo, protože jsem měl totálně zkaženou náladu to nějak vnímat dál. Horor v žádném případě . Psychologické nudné drama - nic pro mě.

Suburra (2015)

" Poslední den pak nastává Apokalypsa " Nastává tak velký hovno. Na večer jsem měl připravených asi 5 filmů a na poslední chvily jsem narazil na tohle. Obsah vypadal skvěle a hodnocení taky, jenže po skončení filmu jsem nemohl uvěřit tomu, čemu jsem naletěl. O postávách radši nebudu ani mluvit, protože ani jedné se nedá fandit a ani jedna jediná mi nebyla sympatická. Samuraj, nejobávanější představitel římského podsvětí, vypadal jako děda z důchodáku. Nechápu. Příběh, který trvá přes 130 minut by se mohl odvyprávět min za hodinku. Film nemá jakoukoliv gradaci, akci, napětí. Hudba, která byla vybrána mi tam absolutně nepasovala. Celý film proprší - to u mě na atmosféře (celkově žádná) opravdu nepřidalo. Film roku ? :-D ... Pár slušných scén ( sex scéna, pomsty feťačky, cikán v kleci a cikán celkově .. ) Horší 3*, chtěl jsem dát 2 ...

Poslední přežije (2015)

Sračkovitá sračka. Nepolapitelná, neprůstřelná a nesmrtelná Milla, která nakonec zabije toho největšího zabijáka na světě, júúúú. Obyčejná, ohraná sračka made in usa.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Tak akci tu tedy vubec nehledejte, za to celkem dobrý příběh a hodně temnou atmosféru ano. Neesona jsem viděl zatím jen v akčních filmech a čekal jsem, že tohle bude taky, což nebylo a na jednu stranu jsem rád, že jsem si ho mohl užít i v jiným žánru. Příběh občas nudí, ale nebylo místa, kde by mě to donutilo to vypnout. Ve finále se mi to nakonec líbilo a za tu výbornou atmosféru dávám hvězdu navíc.

Metro Manila (2013)

Nebylo to špatné, ale podle zdejšího hodnocení jsem čekal o dost více. Celkově to bylo nudné, ale surovost a reálnost prostředí udrží diváka až do samotného konce, který se i tak, dal nějak předpokládat. Už jsem viděl pár filmu, které byly na tohle téma o dost lepší, proto pouze 3*. PS: akci tu nehledejte.

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Nic zajímavého Jsou o dost lepší špionážní filmy. Anglie to prostě neumí.

Nebezpečné pokušení (2015)

Na tohle jsem se od Rotha celkem těšil. Když už jsem to měl při ruce, odkládal jsem pěkných pár měsícu. Dnes jsem se konečně odhodlal a jsem zklamaný. Parádní kozy u mě zakončily celej film, protože dál už sem to nemohl sledovat a film přetáčel až na samotný konec. Čekal jsem nějakou atmosféru a nějaké Gore, když je to "HOROR" (Na IMDb už jen žánr Crime / Thriller) od Rotha. Bohužel je to jen ale lehce erotickej, komediální flusanec. dvě * za ty dvě prciny.

Nabít a zabít (2006)

Nechápu, jak jsem se mohl dostat k tomuhle filmu až po tolika letech ! ..... Nenacházím slova, které bych teď napsal. Možná jedním slovem. DOKONALÉ.

V dosahu smrti (2015)

Začátek slibnej, půlka ještě ušla a konec byl trapas ve stylu Walker texas ranger, co to mělo jako být ? Finální scéna s šerifem JAKO VÁŽNĚ ??? Chtěl jsem dát 3*, ale ten konec byl odpad jako prase. Hvězda z lítosti pro Adkinse a jeho úvodní scénu a druhá za tu bloncku s pěknou prdelí na kterou se jako jedinou dalo dívat . Už nikdy víc tohle.