• Thriller

Colt 45 (2014)

Vubec to nebylo špatné ! 85 minut tak nějak akorát, mohlo to být ale klidně delší, protože závěrečná pomsta byla perfektní a moc se mi líbilo, že se s nikým nepáral. Akce je tu akorát, hlavně v závěru za co přidávám 4* navíc. Příběh klasika a postavy ujdou. Spokojenost.

Most špiónů (2015)

Filmařsky velice kvalitní. Ovšem asi to není pro určíté publikum jako jsem Já a tak to zřejmě tak tento film neocení. Škoda že to netočili Rusové, možná by to bylo lepší :)))

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Nemusím Hororovék komedie se zombie, ovšem tohle ? Tohle je opravdu mega nářez. Super obsazení, několikrát jsem se zasmál tak, až mě bolela huba, perfektně to odsejpá, Gore ? To bylo asi zatím to nejlepší, co jsem za poslední měsíce viděl ! Parádní ultra mega nářez, u kterého jsem se královsky bavil. A Sarah Dumont už víc sexy, ani být nemohla, ááách. Pět * bez debat.

Na návštěvě (2015)

"Šance na cestu domů, jsou menší a menší " To teda nevím, šance byla furt a stále. Nebavilo, netrefilo se mi to do nálady.

V pasti (2015)

Po zhlédnutí jsem neměl náladu dát komentář. Po 2 dnech jsem si ani za boha nemohl vzpomenout co to bylo za film a o čem, úplně výpadek ... když jsem to zjistil, výpadek byl oprávněný. Těžká chujovina. Nedoporučuji ... ztráta času horor ani náhodou. Shit In.

Neutečeš (2014)

Nebavilo, nuda jak svině. Občas dobrá hudba.

Found (2012)

Laciná, béčková marmeláda s umělejma hlavama a pár nechutných scén, které konec konců nejsou až tak nechutné kvůli umělému dojmu, ale co chcete za 8.000 dolarů. Každopádně depresivní atmosféra, která je možná asi tím nejlepším na celém filmu.

Howl (2015)

Nápad s vlakem super, Gore dobré, ale málo, herci  nic moc, atmosféra výborná, vzhled vlkodlaků celkem ušel. Asi to stojí ale za zhlédnutí.