• Thriller

Mezi náhrobními kameny (2014)

Tak akci tu tedy vubec nehledejte, za to celkem dobrý příběh a hodně temnou atmosféru ano. Neesona jsem viděl zatím jen v akčních filmech a čekal jsem, že tohle bude taky, což nebylo a na jednu stranu jsem rád, že jsem si ho mohl užít i v jiným žánru. Příběh občas nudí, ale nebylo místa, kde by mě to donutilo to vypnout. Ve finále se mi to nakonec líbilo a za tu výbornou atmosféru dávám hvězdu navíc.

Metro Manila (2013)

Nebylo to špatné, ale podle zdejšího hodnocení jsem čekal o dost více. Celkově to bylo nudné, ale surovost a reálnost prostředí udrží diváka až do samotného konce, který se i tak, dal nějak předpokládat. Už jsem viděl pár filmu, které byly na tohle téma o dost lepší, proto pouze 3*. PS: akci tu nehledejte.

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Nic zajímavého Jsou o dost lepší špionážní filmy. Anglie to prostě neumí.

Nebezpečné pokušení (2015)

Na tohle jsem se od Rotha celkem těšil. Když už jsem to měl při ruce, odkládal jsem pěkných pár měsícu. Dnes jsem se konečně odhodlal a jsem zklamaný. Parádní kozy u mě zakončily celej film, protože dál už sem to nemohl sledovat a film přetáčel až na samotný konec. Čekal jsem nějakou atmosféru a nějaké Gore, když je to "HOROR" (Na IMDb už jen žánr Crime / Thriller) od Rotha. Bohužel je to jen ale lehce erotickej, komediální flusanec. dvě * za ty dvě prciny.

Nabít a zabít (2006)

Nechápu, jak jsem se mohl dostat k tomuhle filmu až po tolika letech ! ..... Nenacházím slova, které bych teď napsal. Možná jedním slovem. DOKONALÉ.

V dosahu smrti (2015)

Začátek slibnej, půlka ještě ušla a konec byl trapas ve stylu Walker texas ranger, co to mělo jako být ? Finální scéna s šerifem JAKO VÁŽNĚ ??? Chtěl jsem dát 3*, ale ten konec byl odpad jako prase. Hvězda z lítosti pro Adkinse a jeho úvodní scénu a druhá za tu bloncku s pěknou prdelí na kterou se jako jedinou dalo dívat . Už nikdy víc tohle.

Pěsti ze železa (2012)

Wohoooooo !! Perfektní výběr postav, překrásné asiatky ( Lucy Liu je božská ! ), parádní kung-fu, pořádná porce brutality !! Tak kráááálovsky jsem se bavil - ano bavil. Vypnout a nechat se kochat touhle blbůstkou - SUPER blbůstkou.

Nesmrtelný (2015)

Dostanu život navíc, ale začnu se rejpat v hovnech. Pro vlastní dceru nic neudělal a teď by zachraňoval cizí. Na účtu miliardy, ale na ty seru, nebudu si užívat život. Prázdnej film, celkem nudnej, zvraty ? jaké ? ... Takovej malej televizní filmeček. Jít na to do kina, tak vyhozené peníze.

Bod zlomu (2015)

Do scény s přepadením letadla to vypadalo na super film, jenže pak přišla strhující nuda, která až do samotného závěru už nic extra nepřinesla. Škoda.

Nemilosrdní (2015)

Tak do půlky jsem si myslel, že už jsem tenhle film viděl. Po skončení jsem pátral co to tenkrát bylo a hle hodně hodně podobné anglickému The Sweeney. Každopádně tohle se mi líbilo víc, ale není to na víc jak 3*. Akce taková 100x omletá a příběhově právě přes kopírak anglické verze. No a teď jsou na řadě amíci ?