• Thriller

John Wick 2 (2017)

Já teda fakt nevím. Po přečtení zdejších komentářů, jako akční film roku, lepší jak jednička apod. jsem se teda rozhodl, že do toho kina zajdu. Chyba. Příběh byl o hovně, nebavil mě, akce furt ta samá dokola, prostě bez nápadu. V televizi pak večer jela jednička, takže jsem si aspoň trošičku tu náladu zlepšil. Ale  abych nežral, tak hudba byla výborná, fajn prostředí a konec byl perfektní. Doufám ale, že 3. díl to všechno napraví a nebudete to tak stráááášně stereotypní. Akční film roku ani náhodou. (Kino Bílina)

Smrt ve tmě (2016)

Než půjdeme vyloupit ten barák, zujeme se před dveřmi, aby to později děda na kilometry ucítil. Navíc, je sice slepý, ale jen občas. Někdy můžete kolem něho chodit a u toho bubnovat a stejně vás neuslyší a sem tam se mu ten sluch jako zázrakem vrátí, že nemá problém slyšet i špendlík, co spadne na podlahu 20 kilometru od něj. K tomu všemu na stará kolena, touží ještě po dětátku, má svůj plán, jak na to. Strašně hloupoučký film, kde chování postav je tak nemožný, že jsem měl chuť si vyhledat číslo na režiséra a zeptat se ho, zda to myslel opravdu vážně. Hold občas vypnout mozek opravdu nestačí, tady mě to bolelo i tak. Snad bude dvojka lepší.

John Wick (2014)

Neskutečně nabouchaná Revenge jízda s vynikajícím Reevesem. Parádní atmosféra, super hudba. Užil jsem si to maximálně.

Podfukáři 2 (2016)

O hvězdu horší než jednička. Nuda nuda nuda nuda. Nezachránilo to ani finále, které bylo .. no ... taky nudné. Jediná dobrá scéna byla s čipem, ale to je na 2 hodinový film, mizerně málo.

Očista: Volební rok (2016)

No jak už jsem psal u předešlého dílu, který byl 5* krvavou peckou ( první díl 3* ), tak jsem čekal, že třetí díl bude stejná bomba a ono hovno. Co to jako kurva bylo ? Kde byl ten masakr ? Celý film se točí jen kolem jedné pičky, Frank nic nepředvedl, vraždy ... vraždy ? už teď si žádnou nevybavím (nebo žádná pořádná nebyla). Obrovské zklamání. Doufám, že touto sračičkou je série uzavřená. (EDIT: POZOR, TOHLE JE JEŠTĚ KOUKATELNÝ, OPROTI ODPADNÍ ČTYŘCE !)

Cellular (2004)

Tenhle film jsem tak nějak přehlížel (ani nevím proč) a musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Zřejmě asi první a poslední film, kde Statham nepřežil. Akce výborná, já jsem se bavil naprosto maximálně.

Centrální inteligence (2016)

Nemám moc ve zvyku si pustit komedii sám od sebe, ale tohle vypadalo dobře a jsem rád, že to nebyla ztráta času. Pohodová komedie u které jsem se několikrát dost zasmál. Dwayne a Kevin super dvojka, kterým to tady dost sedlo.

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Jason je pro mě No.1 o tom žádná. Bohužel ale, tohle nebylo moc dobré. Můj první film s JS na který jsem šel do kina a hned takové zklamání. První mechanik byla 5* pecka s výbornou atmosférou, která tady naprosto chyběla. Nelíbilo se mi ani prostředí, celkově to na mě působilo všechno strašně lecině. Na Jessicu se dobře dívalo, šukat by jí chtěl přece každý, ale za mě tu mohla být jiná herečka, ke Stathamovi se ani nehodila. Top scéna  - bazén. (Kino Bílina)

Pod jednou střechou (2010)

Nevím co se to semnou stalo, že jsem se na tohle díval sám od sebe, ale musím uznat že to bylo celkem v pohodě. Teď vlastně .. jestli jsem v pohodě já ...