• Thriller

Čužaja (2010)

Syrová, krutá doba 90. let. Akční to moc není, sem tam něco. Od Čužaji jsem čekal víc. Ona vlastně nepředvedla vůbec nic. U filmu jsem vydržel, ale měl jsem co dělat abych to nevypnul. Hvězdička za občasné dobré scény, druhá za Prahu.

Deadpool (2016)

Vtipné, akční, krvavé. Super relax.

Hardcore Henry (2015)

Je to super akční krvavá zábava 18+, pro fanoušky FPS (jsem na půl) sen, je to originálně natočeno, nápad dobrý, ALE že bych byl z toho ultra vycákanej tak to vůbec. Možná jsem se těšil až moc.

Řetězová zpráva (2010) odpad!

Tohle že šlo do kin ? :-D look jak z 90. let, horor, u kterého nejsou vidět ani vraždy, záporák k smíchu - celej film k smíchu. Ztráta času. Odpad jako prase !!!

Gangster Ka: Afričan (2015)

První díl se mi líbil více (4*), podle mě nebyl tak překombinovanej jako tenhle. Každopádně na nejen české úrovni je Gangster velice kvalitní film.

Linka č. 657 (2015)

Jo jo jo ... konečně po všech těch sračkách co jsem za poslední dny viděl, je tohle přesně to co jsem potřeboval. Super béčko se vším všudy na odreagování - pro můj 400. komentář. Relax :)

Já, pomsta (2016)

No ty pitcho. Když se to dějově dostávalo k pomstě, říkám si hmmm super, to mám rád. Jenže tohle je asi jeden z těch nejhorších, co jsem kdy viděl. Ani ta akce není dobrá, kdyby aspoň ty vraždy byly něčím okořeněné, nééé prostě, klasika všech klasik - píchnutí nožíkem, nebo pif paf a konec. Tohle kdyby bylo z roku 90, fájn beru, ale v roce 2016 ?? s Travoltou ? Jak vůbec mohl na takovou obyčejnou hovadinu přistoupit ? Film vhodný do televize h@vna. Hvězdička se soucitu.

The Invitation (2015)

WTF ????? v 55. minutě, kde se neodehrálo vůbec nic .. ANO 55 MINUT nudy, kterou jsem už dál nemohl vydržet a přeskočil všechno až na závěr, kde se tedy konečně něco dělo, ale to už mě vůbec nezajímalo, protože jsem měl totálně zkaženou náladu to nějak vnímat dál. Horor v žádném případě . Psychologické nudné drama - nic pro mě.

Suburra (2015)

" Poslední den pak nastává Apokalypsa " Nastává tak velký hovno. Na večer jsem měl připravených asi 5 filmů a na poslední chvily jsem narazil na tohle. Obsah vypadal skvěle a hodnocení taky, jenže po skončení filmu jsem nemohl uvěřit tomu, čemu jsem naletěl. O postávách radši nebudu ani mluvit, protože ani jedné se nedá fandit a ani jedna jediná mi nebyla sympatická. Samuraj, nejobávanější představitel římského podsvětí, vypadal jako děda z důchodáku. Nechápu. Příběh, který trvá přes 130 minut by se mohl odvyprávět min za hodinku. Film nemá jakoukoliv gradaci, akci, napětí. Hudba, která byla vybrána mi tam absolutně nepasovala. Celý film proprší - to u mě na atmosféře (celkově žádná) opravdu nepřidalo. Film roku ? :-D ... Pár slušných scén ( sex scéna, pomsty feťačky, cikán v kleci a cikán celkově .. ) Horší 3*, chtěl jsem dát 2 ...

Poslední přežije (2015)

Sračkovitá sračka. Nepolapitelná, neprůstřelná a nesmrtelná Milla, která nakonec zabije toho největšího zabijáka na světě, júúúú. Obyčejná, ohraná sračka made in usa.