• Krátkometrážní

Apocalypto (2006)

Brutální naturalistický počin. První hodina dost dobrá, druhá hodina ještě lepší. Mě osobně si získala scéna, kdy je bezbranné křovácké mimimo zdvihnuto do vzduchu za nohu agresivním domorodcem a následně nedbale vrženo za záda jako slupka od banánu. Chyběl mi pouze mlaskavý zvuk při dopadu, ale nic není dokonalé.

Mazaný Filip (2003)

Nejlepší český film všech dob. Nechápu, že to tolik lidí nevidí. Každá scéna je drahocenný klenot. "A banán... ten si můžu oloupat?"

Velkej biják (2007) odpad!

Příšerně ubohá záležitost, kterou nezachrání ani relativně dobře zparodovaný Jack Sparrow.

Toxický mstitel 4: Masakr ve městě (2000)

Slušná nálož černých žertů, spousta kadění, smradu a nedobrovolného sexu. Můžu vám garantovat, že po tomhle filmu se budete chtít jít osprchovat.

Bill Bailey: Tinselworm (2008) (pořad)

Neuvěřitelná show. Člověk by nevěřil, co všechno může jeden člověk nacpat do hodiny a půl stand-upu (pokud se tomu stále dá říkat stand-up).

Californication (2007) (seriál)

Proč toto není v deseti nejlepších asi jen tak nepochopím. Zatím dvě série a kvalita se nesnížila ani o píď.

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

Humor tak gargantuálně vysušený, že saharský písek je proti němu osvěžující nápoj.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Infantilnost a pohádkovost původního Naruta nahrazují krvavé souboje, bizarní dovednosti padoušské organizace Akatsuki a animace na docela jiné úrovni. Shippuuden je temnější, zlejší a brutálnější než původní seriál a drží se hlavní příběhové linie. Dočkáte se i několika nečekaných úmrtí ne až tak vedlejších postav. Komu se líbila původní série (a nejsou mu 3 roky), bude Shippuudenem nadšen. Komu se nelíbila a neviděl ji, má smůlu, že si z důvodu neznalosti děje nemůže Shippuuden plně vychutnat.

Naruto (2002) (seriál)

Neskutečně propracované charaktery a svět, solidní animace soubojů, někdy žertovné, někdy smrtelně vážné a neskutečně (a myslím tím opravdu neskutečně :D) dojemné. Je pravda, že některé fillery byly vyloženě za trest, ale zbytek je příliš dobrý, než aby to mohlo uškodit mému celkovému hodnocení. A že to žerou všichni a že je nuda to žrát taky, je epochálně debilní (a hlavně nepravdivý) žvást. (osobně znám jenom dva lidi, kteří si Naruta oblíbili)

Futurama (1999) (seriál)

I přesto, že filmy jsou spíše špatné než dobré, seriál si své kvality udržel po celé své trvání.