The Walking Dead: A Hardcore Parody (2013) odpad!

Úspech porna závisí v krásnych dievčatách. V tomto sú mejkapom zmenené na zombie. A sex so zombie ma fakt neláka.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Smradlavý romák, čo si myslí, že je slávny, lebo sa vyváža v Bently, tak o sebe natočí dokument, aký on mal ťažký život... ďalší ktok, ktorý spravil len kvôli peniazom, predaju a tomu, aby ho riešili... dokumenty by sa mali točiť o osobnostiach, ktoré sú pre ľudí niečím fascinujúce... on nieje osobnosť, on nieje ani osobn... možno ani to os... on je len romák, cigáň, ktorý nič nevie, iba rapovať, jeho texty sa niekedy ani nerýmujú a k rýmom si pomáha vymyslenými slovami, frázami, hláškami, alebo výrazmi, ktoré používa zle, lebo nevie, čo znamenajú... toto nieje dokument, ešte aj ten poprahovo "skrytý" doják s jeho predkami je vlastne pre tupučkých ľudí, ktorý sa pritom rozplačú, prežijú to snim a nakoniec povedia "bolo to dokonalé"... sú omnoho väčší hudobníci, ktorý by si zaslúžili z dokumentovať svoj život... a nie tento tu... paťo už nevie, čo s peniazmi, slávou a mocou, tak točí a kecá blbosti... no a ja mu na to odpovedám stručným odpadom..

Méďa 2 (2015)

Je mi lúto, no pár svetlých a vtipných momentov pre mňa film ešte kinematograficky hodnotným celkom nerobia.. Film prepchatý klišé a vulgárnym humorom... nemôžem si pomôcť, no jaksik niesom na túto americkú módu prehnaného humoru..

Nesmrtelný (2015)

K nízkemu hodnoteniu ma dokopal fakt, že som tomuto filmu neveril. Neveril som mu príbeh, nápad, neveril som mu tie tabletky, následky, ani "vyliečenie" a následná zmena duší tak jednoducho. Neveril som mu ani takú monotónnosť, ktorou sa film uberal. Ale mal pár svetlých momentov. Ale fakt len pár...

Vymítač ďábla (1973)

Nespomínam si na horor, ktorého soundtrack, či plagát by vo mne zanechal viac strachu a spomienok.

Zodiac (2007)

Myslím, že tento film dal viac otázok ako odpovedí... David Fincher je pán, netreba to však preháňať, lebo aj majster tesár sa niekedy utne... Jeden z jeho slabšej tvorby, no stále vysoko nadpriemerný film.

Terminátor (1984)

Ja viem, že je tento film klasika. Viem, že je "nedotknuteľný" a každý "hejter" bude v momente zatratený. Viem, že je starý a na tú dobu to musel byť neskutočný trhák. No nedávno som si pozrel ten film opäť (lebo som ho naposledy videl ani neviem kedy, tudíž som si ani nepamätoval poriadne o čo ide) a dospel som k záveru, že aj napriek efektom tej doby, aj napriek nápadu a mastnému ksichtu nášho milovaného Arnolda - ten film vlastne nieje nič moc. Stal sa z neho kult, ale prečo? Lebo si to tak Amerika povedala? Povedala nám: "tento film budete milovať" a mi všetci poslušne milujeme, aj keď vlastne nieje čo? "Budete ho ctiť, rešpektovať a stane sa pre vás alfou i omegou filmového umenia"... vážne? Drahá Amerika, pre mňa ten film znamená málo. Chceme sa baviť o dobe vzniku? Na tú dobu slušné efekty, naozaj, no kvôli tomu má byť ten film cenný? Strašné herecké výkony dosť podkopávajú výbuchy a akčné scény, ktorých je v tomto filme plno. Hnevajte sa na mňa koľko chcete, no tento film mal počkať do roku, kedy akčné scény budú vedieť vytvoriť reálnejšie, lebo to je jediný silný bod, o ktorý sa film opiera. No potom by to však v 1984 roku nebol taký boom, lebo tie efekty - a jedine len tie môžu za to, že z filmu sa stal tak skvelý trhák. Ja si ale nemôžem pomôcť a nechcem vyzdvihovať "kvalitu" naších ranných noir filmov. Nehnevajte sa na mňa James, Arnold, ani Linda (či už vy všetci ostatní), no... Ja dávam 2*.

Birdman (2014)

Pár skvelých hereckých výkonov, pár nezabudnuteľných scén (Emmin monológ), no zjavne som tomu filmu nepochopil do tej miery, aby som ho niekomu odporučil. Pre mňa prepadák, ktorému pochopí len ten, ktorý chce robiť dojem, akože "sa tomu rozumie", no pritom podľa mňa nemá páru o čo šlo. A to, o čo šlo nieje zas až také boom. 2*

Coherence (2013)

Pre mňa je to špičková, viacrealitová parádička.. ja som sa bavil celý film, postavy som si užíval a príbehom som sa nechal unášať, chvíľami trpel spolu s hrdinami... celkovo vo mne film zanechal pocity, ktoré dokážem vyjadriť len plným počtom! To je námet na film! Bravo!

Soutěž mistrů barbecue (2014) (pořad)

Hejterský hororový snímok pre veganov a vegetariánov. No pre mňa sa nedá sa naň nepozerať a nebyť hladný. Proste súťaž v BBQ. Ani menej, ani viac. Kilá a kilá mäsa, tú vôňu cítiť cez TV. Ničím nejak prínosná reality show, no zaujala svojou podstatou. 4*