Noční agent (2023) (seriál)

Moc jsem tomuhle seriálu nevěřil,když vyšel.Ale pak jsem si přečetl nějaká hodnocení a ted jsem ho dokoukal.A musím říct,že mě maximálně překvapil.Napětí od začátku do konce.Hlavní dvojice sympatická.Docela svižně to utíká a pořád se tam něco děje.Jelikož jsem fanda 24 hodin,tak si mě tenhle seriál získal.Za mě plná palba.

Sebevražedný oddíl (2016)

Tak nevim,film to rozhodne nebyl spatnej.Will Smith super a stejne tak Margot Robbie.Ostatni z oddilu taky podali slusnej vykon.Jared Leto nesaha Ledgerovi ani po kotniky.Na tenhle film jsem se tesil pres rok a nakonec to nebyla takova bomba jak jsem cekal.Neco mi tam chybelo.Jsem zvedavej na prodlouzenou verzi,snad budu moc hodnoceni jeste zvednout.Uvidime.Jinak super soundtrack.

Insidious 2 (2013)

Tak to bylo lepsi nez jednicka.Vetsina hercu sice porad toho moc nepredvedla(asi amaterskej krouzek)ale napeti bylo a jedna nebo dve lekacy.Co se mi na tom libilo nejvic,bylo ze s jednickou do sebe paradne zapadlo.64%

Insidious (2010)

Nevim proc,ale nebylo to ono Sinisteru,nebo V zajeti demona se to nevyrovna.Atmosfera nebyla spatna,ale nevydrzela po celej film a to je skoda.Lekacka tam byla poradna jen jedna.60%

Sinister (2012)

Po dlouhy dobe slusny horor u kteryho jsem mel husinu.Tiziva,husta atmosfera,slusny lekacky,paradni hudba a necekana pointa.75%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Bomba.Perfektne vymyslenej pribeh,kterej ma strhujici tempo,dobre udelany triky i linie postav.Jediny na co jsem fakt zvedavej,co bude dal.85%

Ben Hur (2010) (TV film)

Ja si nemuzu pomoct,ale z tri hodinovyho filmu jsem se tak dve a pul nudil.Bylo hodne znat,ze je to televizni film.Par momentu tam sice bylo lepsich (namorni bitva) ale tech fakt bylo malo.40%

Přenašeči (2009)

postapokalipticky filmy mam rad.Bylo docela napeti,slusny herecky vykony a soundtrack.Ale co mi dost vadilo,ze postavy jednali casto dost iracionalne.60%

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Pilot byl super.Pevne doufam ze to tak bude pokracovat.Ta role Owenovi fakt sedla.Zatim 85%