Bohéma (2017) (seriál)

Nevím co tím chtěl básník říci... Ale ať hodí kamenem, kdož jsou bez viny. Chtěl bych vidět plejádu vyznamenaných umělců, co by, kdy by... A ne jen umělců. Nás všech! Pokud to byla fikce, dobře. Pokud jsme se chtěli přiblížit historii, tak nevím. Jako fikce s nádechem historie, což asi bylo, tak za a) dobře zahráno jednotlivými a určitě níže/výše jmenovanými herci. Za b) některé postavy, hlavně smyšlená/é, proč tam nebyla nějaká skutečná/é. A za c) to se nám to točí, když je klid "zbraním" co?. Ale dodíval jsem se a to je plus pro tento seriál. Takže za seriál *** (**1/2). Hodnotit jednotlivé díly nebudu. Proč? Je to blbost.

Trpaslík (2017) (seriál)

Hodnotím celý seriál! Nápad dobrý. Čekání, co si budou postavy přát, bylo nakažlivé. Ovšem oproti Čtvrté hvězdě je to slabota. Jen u posledního dílu jsem se opravdu bavil. Nejlepší postava byl právník. Ostatní jsem akceptoval, kromě fotra Suchánka. Ten člověk je zoufalec už sám o sobě. Chtěl jsem dát ***, ale nakonec jen **.

Room (2015)

Nejprve trpěli sami v Pokoji o 2 x 2 metrech a potom ve světě, hlavně s médii a hloupými otázkami, mezi všemi těmi lidmi co jim chtěli pomoci. Skvěle zahrané, nejen od hlavní hrdinky, ale i od chlapce, který celý film vypráví. A návštěva Pokoje je to nejšílenější na celém filmu. Ahoj Židle, ahoj Stole, ahoj Umyvadlo...

Hell on Wheels - Season 4 (2014) (série)

Trochu utahané proti prvním třem sériím a zbytečně krvavé scény (řezání nohy). Jinak klasické postavy, některé nesympatické přibyly, tak že oproti minulému hodnocení jen ***.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Pan Werich by řekl: To je blbý, to se bude líbit!

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Potěš nás přírodo. To je volovina.

Luther - Série 4 (2015) (série)

Mohli k tomu ještě dva díly přidat a nenapínat co je (bude) s Alice (chyběla mi tam). I když ta druhá baba, je ještě horší a nesympatičtější. Byla to slabší série, protože krátká. Dva díly je fakt málo. A to píšu já, co nadávám na sáhodlouhé seriály. :-)

Nezvěstní - Série 2 (2016) (série)

Asi nej co jsem za posledního půl roku viděl. Síla, síla a ještě jednou síla.

Mr. Robot - Série 2 (2016) (série)

Tak teď to bylo zase obráceně než v 1.sérii. Od prvního do poloviny NUDA. Pak se to otočilo, ale nuda tam zůstala. Pokud nesedí u PC, tak to stojí za prd. Ne za PRD! A ty ženský! Jedna horší než druhá. Měl jsem z nich kopřivku, kdykoli se na obrazovce jedna objevila. Jak jich tam bylo víc, šel jsem na zvracet. Nevím, nevím, Malek (nebo kdo si) ještě ti dám dva díly z 3. série šanci, ale víc ani ťuk. Dávám **, ale mám zavřené všechny oči.