Ceny Thálie 2016 (2017) (pořad) odpad!

Jak jsem to minule chválil, tak teď jste to úplně posrali. Kam se poděl Antonín Procházka? Proč, když něco funguje, se to musí změnit? Nebo někomu vadil? Takže když nám jde pivo, prodáme to. Když se dá aspoň na Thálie koukat, změníme to, a tak bych mohl pokračovat napříč naším společenským, historickým, průmyslovým a jiným životem. Musíme být světový. A teď k pořadu. Dvojice "moderátorů" a skupina hudebníků a skečařů tomu nasadila korunu. Po půl hodině už jsem to nevydržel a šel si číst. Křečovité, rádoby vtipné, slabé a ubohé. To je NÁRODNÍ DIVADLO. Velikáni se obracejí v hrobech. No a ten můj příspěvek, taky nestojí za nic. Taky odpad. Učím se rychle.

Quarry (2016) (seriál)

Dokoukal jsem to a nudil jsem se od prvního do posledního dílu. Plno keců o ničem. Konec nic moc. A kdybych si přečetl, že to někteří srovnávají s Banshee, tak se na to nedívám vůbec.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Nevím na jakou stranu se přiklonit. Dokumentaristé určitě "neřekli" všechno, ale to co řekli, to bylo chvilkami jemně řečeno DIVNÉ ze strany obžaloby. Takové skutečné Rectify!

Rudý kapitán (2016)

Musím si přečíst knihu a nebo jít k ušnímu. To je to první co jsem si po tomto filmu řekl jako první. Pomalu se rozjíždějící film, s dobrým středem a "divným" koncem. Za "ZVUK" jen ***. Jinak je to na víc. Kdo tohle zvučil, tak tomu bych ty uši nechal amputovat. Proč je teď všude Suchánek? Edit: Knihu jsem dočetl. Film tedy HODNĚ změnili. A je to úplně jinak. A já tím měním i hodnocení. Na **.

Westworld (2016) (seriál)

Měl jsem (minulý čas je namístě) s tímto seriálem tři problémy. 1) popření třech zákonů robotiky (i když, koho to dnes zajímá a ví o nich?) no nic. 2) dabing (ne jak to bylo namluvené, ale použitá slova, fráze apod.). Vadí mi v cizích filmech, když řeknou „běž do Prčic.“ Kdo v cizině ví kam a co to je. To neví kde to je ani u nás. Použité fráze co se používají u nás, v cizích filmech nemají co dělat. 3) vulgární, krvavé, sprosté (nejsem cimprlich, ale myslím, že cz dabing si přidal. A navíc Fargo se mi moc líbilo.) A teď k věci. I když toto k věci nebylo? No dál... Celý seriál na mě působil jako z umělé hmoty. Postavy, kulisy, příroda, ba i chování lidí. Hlavně ve fabrice mi to připomínalo jako ve fabrice. Podobnost čistě náhodná? Herecké výkony? Hopkins, Harris, Wood, Wright, jo hráli skvěle, ale moc mě to nepřesvědčilo. U prvního dílu jsem usnul. Dalších pět jsem se nudil a když začala bordelmamá přeprogramovávat samu sebe (jak se to jen naučila?), tak to už bylo na mě moc. Poslední díl/film (díl má hodinu 26min. Není to 10x60!!!) stačí pro někoho, kdo nechce sledovat předchozích 9 hodin. Tam je asi všechno. Konec? Viz bod 1). Nepochopil jsem, co tam dělali ti indiáni a „příšery“. A jakou tam měli funkci. Zkrátka podle mě, přeceňovaný seriál. Asi pro neukojení nízkých pudů diváků. Chtěli by tam jet. Mimochodem, dívali jste se do sebe? Nejdou vám náhodou vypnout motorické funkce? U mě za **

24. Český lev (2017) (pořad)

Za ***. Za Banášovou! ("Můžu se zeptat, kdy se budou dávat ti Lvi?") Vtipná, chytrá. Zvedla úroveň. Za Kaisera! Hezká děkovná řeč. :-) A tu poslední? Ani nevím za co... Hodnocení, který film vyhrál či ne, ať si akademici přeberou ve svém svědomí! Takže za **. A nevím, zda-li se budu příště dívat.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Life on Mars v Ústí nad Labem. Tak nevím... V '82. jsem žil v severních Čechách 10 km od Ústí, ale že by to tak bylo? No nevím. Soudruhu se říkalo na vojně a ve škole a né i paní na ulici. Z těch esenbáků udělali ještě větší tupce než byli. Kdo nezná LoM nemůže se v tom vůbec vyznat. Je to běs. Už se na to dívat asi nebudu, proto seriál hodnotím po druhé části. Není už přeTrojanováno?

Zúčtování (2016)

Jak se z aspergera stane největší borec v usa. Skvělý konec. Co si víc přát od takového POKOUKÁNÍ.

Ve jménu krve (2016)

Ježíš a Marjá. Co to bylo? Úděsný!!! Keců jak na sjezdu všech stran v Česku. Postavy? Měl tu holku řezat každý ráno a být rád, že utekla z domu. Hezká krajina a motorka. Jinak nic. Tak že, za krajinu a motorku **.