Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Guilty pleasure. Tolik CGI! "boom & bust". Světýlka měců dělají mému mozku dobře a vypouští tak šťastné chemikálie. Non-sensical final fight, který je prostě stylistická extaze. Leave me alone!

Donnie Darko (2001)

Dodnes nevím co si o filmu přesně myslím. Vím, že se mi líbil. Vím, že Jake Gyllenhaal mi hlavní roli velmi seděl. Celá pointa filmu je takové "co kdyby" a mě to asi stačí.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

tentokrát jsem se už vážně musel bránit slzám ;) Parádní animovaný film, jak má být a určitě nedělá ostatním dílům ostudu

Počátek (2010)

Už při sledovaní vás napadne, že architekt je génius a má to na vás pěkně vymyšlený a k vašemu vlastnímu uspokojení příjde na to, že tohle není sen a Christopher Nolan vás zase dostal něčím novým a vy to nemůžete ani udýchat

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriál začíná velmi silně a vtipně, ale postupem času ztratil trochu své identity nebo na ní možná lpěl až moc, do bodu, kdy spousta vtipů přestane padat na úrodnou půdu. Hlavně poslední série mi příjde spíš jako za trest než za odměnu. Díky tomu hodnotím jen jako lehce nad průměr.

Velká ryba (2003)

Když jsem poprvé o filmu četl nějaké recenze, dočetl jsem se, že má jít o takového "Forest Gumpa" kdyby jej dostal do rukou Burton. Jak Burtona, tak Foresta Gumpa mám rád a musím říct, že tohle přirovnání mi dodnes leží v hlavě, když film někomu doporučuju. Je to krásně výpravné a navíc Ewan McGregor předvádí svůj talent v roli, která mu (podle mě) sedí. Nic důležitého se vlastně nestane, jen je vám naservírován život pořádně talentovaného a skvělého chlapíka, který nejspíš mohl dosáhnout čehokoliv, ale smířil se s tím, že mu stačí "jen" žít jako šťastný člověk.

District 9 (2009)

Skvělá podívaná a můžu říct, že mě tento film nadchl mnohem více než dlouho očekávaný Avatar

Alenka v říši divů (2010)

Film nebyl tak špatný, ale zase lituju jenom jedno... Proč jsem na to lozil v 3D -_-