• Pohádka

Zesil to! (1990)

"Tvrde" pravdy mixovany se slabomyslnymi zvasty a to vse v paradnim obalu. Pro me se to stalo skvostem a to diky hudebni strance, a predevsim obsahove, ktera se jevi jako nijaka, ale skryva pouceni i hluboke myslenky.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Jedni miluji, druzi nenavidi. Uprimne nevim, proc k tomu vybizi prave tato saga, kazdopadne pro me je prumerna ve vsech ohledech a jako oddechovy film me to vcelku uspokojuje.

Pařba v Bangkoku (2011)

Jedine co si pamatuju z minuleho dilu na 100% je, ze se mi nejvice z celeho filmu libili zaverecne fotky. To plati i pro tento dil, a dik jim zvedam hodnoceni filmu z 2* na 3.

Paralelní světy (2012)

Paradni myslenka, krasne vizualni efekty, prijemni herci, ale kam tvurci dali mozek? Tolik logickych chyb...ani nema smysl je jmenovat, protoze bych urcite na nekterou zapomnel. Pokazilo to celkovy dojem z filmu a to opravdu hodne.

Arrow (2012) (seriál)

Tento serial je neco vic, a to predevsim vice omluv, vice dekovani a jeste jednou..., nez jsme kdy videli v Batmanoj, Robinsonoj, tolikrat zminemu Robinu Hoodovi a plno dalsimu. Jista zabava tu, ale je, pokud u toho nehledate nic jineho nez neohrozeneho hrdinu, ktery nici nepratele. Pokud byste si vystacili pouze s videm a audio stopu zahodili pryc. Pozn.: Koncim vcerejsim dilem S02E22. Tento dil je ve vsech ohledech opet neco vic, a to predevsim vic trapnych situaci a dialogu. Krecovite vykonstruovane momenty, ktere cloveka fackuji trapnosti. Uz jsem se tohoto serialu nabazil az az.. Mozna to jednoho dne jeste zkusim, ale ted bych skoro srazil hodnoceni jeste o hvezdu dolu. Pozn. 2.:Tak jsem se odhodlal a pokracuji v 3 serii, a pozor, zde nastava zmena! Stale tu jsou omluvy, ale k tomu zde v kazdem dile alespon 3x zazni: "Are you okay?" pripadne jeste s oslovenim.. Trapnost se vymrstila do nekonecnych vysin a to take diky tomu, ze ty same, cele dialogy se opakuji treba i 4x behem nekolika malo dilu.

Bohové smrti (2008) (seriál)

Mrzi me predevsim ty vstupy uprostred jednotlivych dilu, z tech vsech me pobavily 4 mozna 6, zbytek me vylozene otravoval, ale na to si clovek casem docela zvykne..V temer kazdem dile je alespon jeden vylozene trapny moment a to nemluvim o dile 51.,ktery se klidne mohl celej vyskrtnout, protoze krom toho, ze se to opravdu ukonci(coz je asi 1 minuta) je to jedna velka blbost - na to uz si clovek nezvykne... No, konec me opravdu zklamal, jinak to byl skvely zaver.. Vlastne cely serial se da shrnout slovem skoda, skoda, skoda, coz neni oda na onu firmu, ale fakt, ze ta stylizace opravdu nesedna kazdemu, ze komedialni scenky take nejsou tahakem tototo serialu a celkove z toho materialu slo udelat vylozene pecku. P.S.: 3. ending je opravdu povedenej. Hodnoceni: 65%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Mozna to opravdu bylo o trochu lepsi nez jednicka. Uz to nebylo tak pritazene za vlasy jako jednicka, kde i po pul roce, kdy jsem film videl, si stale nejvic vybavuji scenu, jak nam Sylvester Stallone ukazal sve sprinterske umeni a dobihal letadlo. V tomto pokracovani, az na konecnou prestrelku za kterou srazim 1*, jsem zadne takove misto nezaznamenal. Naopak musim vyzdvihnout humor a celkovy dojem, ktery se nese v duchu prvniho dilu. Musim priznat, ze jiz ted jsem zvedavy na Expendables 3.

Znovu 17 (2009)

Nekdy clovek ma chut, podivat se na poradnou blbost. 3,5*

Oddělen (2011)

Myslel jsem, ze film bude o tom, jak to (ne)funguje na dnesnich skolach. Omyl, tim to mozna zacina, ale film je spise o tom, jak nestastna je tohle doba, o beznadeji a nadeji. Naopak film splnil ocekavani v tom, ze v hlave ho budu mit jeste peknou radku dnu a to diky vypjatym scenam u kterych i slza padla.

Atlas mraků (2012)

Hned nazacatku, kdyz jsem spatril 172 minut, chtel jsem hned v uvodu komentare napsat neco v tom smyslu, ze by s tim uz autori mohli prestat, ze cloveka uz po 2 hodinach proste boli celej clovek od sezeni/lezeni a muze to bejt sebelepsi, stejne odchazi rozladenej. Faktem je, ze priradit takovy komentar k tomuto filmu, asi by to nebylo uplne idealni, protoze, alespon ve me, film vytvarel neustale napeti a vyzadoval si mou maximalni pozornost. Ze zacatku to bylo asi hlavne diky tomu chaosu, ktery postupne zacal davat smysl. Pozdeji zase pro (pokud mozno) uplne pochopeni nekterych vice zajimavych dialogu. 80%