• Pohádka

Total Recall (2012)

Pres vizualni krasu(hercu-herecek i prostredi) musim rict, ze tento REmake je preci jen slabsi. Lehce plytke a nektere momenty, jako kdyby se ztratily ve tme, pro svoji neuplnost a prapodivnou navaznost. Ano, tento citron uz je vymackan. P.S.: 3,5* Ikdyz zajimavosti pro me zustava, ze je pro me i nyni pritazlivejsi manzelka nez "akcni pritelkyne", ackoli vsecny 4 zeny jsou pomerne rozdilne.

Velký Gatsby (2013)

Zacatek trochu pomateny, hudebni podkres jsem si v kine spletl s tim, ze nekomu zvoni telefon, protoze to k filmu proste nepatrilo. Silne me zarazilo, jak hodne je snimek pocitacove upravovan, mozna kvuli 3D, ale na 2D je to az temer nechutne.. Jinak film snad nicim neoslnil. (L. DiCaprio je stale mistrovsky herec a nevim, jestli nekdy nekde vubec zklamal)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Lehce nelogicke, predvidatelne, ale najdou se i momenty, ktere vas vytrhnou ze sedadla, ktere necekate, ktere vam vyloudi i usmev na tvari.. Dalo by se vlastne v tech 132 minut najit snad vse. O neco slabsi nez pocin z roku 2009, ale nenechte se zmylit, porad to dela cest svemu jmenu i zanru! 4,5*

Kovbojové a vetřelci (2011)

55% plne odpovida. Nijak to nenadchne, nezaujme, ale na to, ze ma vic jak 2 hodiny tak to pomerne i utika..Coz na druhou stranu, kdyz se rekne o filmu tak to neni chvalihodne. A ano, herci opravdu nemeli co hrat..

Gangsteři (2010)

Az prilis podhodnocene, 71% by tomu sluselo rozhodne vice. Je to silne pritazene za vlasy, ale ma to sve kouzlo a to i presto, ze ho jiz znate.

Kolja (1996)

Strasne dlouhou dobu jsem tento film odkladal. Nyni jsem z neho uplne unesen. Brecel jsem, smal jsem se, rozplyval jsem se. Je to opravdova symfonie, ktera "obcerstvila mou dusi".

Mariňák (2005)

Vzdy mam problem s hodnocenim valecneho dramatu. Toto je opravdu takove prijemne a zaroven zanechava ten nejspravnejsi pocit z valky a to spatny, protoze valka je spatna. Doprovazeno prijemnou hudbou, ikdyz o tom, jak se ve filmu hodila by se dalo spekulovat. Skvele zabery a mimochodem Sam Mendes zacina patrit k oblibencum.

Tenši no koi (2009)

Mozna snaha udelat to opravdu hodne emotivni se tvurcum nevyplatila. Pusobilo to potom uz trochu krecovite, ale stale to je nadprumerna "romantika" a to pro chlapce hlavne diky opravdu pekne Nozomi Sasaki v hlavni roli.

Mládeži nepřístupno (2013)

Pokud chcete odchazet od tohoto filmu spokojeni, zhlednete pouze trailer. To, co se odehrava ve filmu samotnem je totiz jen jedna velka blbost a kazda jednotliva scena je pokazde epicky pohrbena stupidnim koncem. Film je jedno velke zklamani, protoze u scen, ktere jste videli v traileru uz se tolik nesmejete a nic noveho (a zaroven zabavneho) ve filmu neni. Naopak, ve filmu naleznete narozdil od traileru jen veletrapny balast, ktery je absolutne nic nerikajici a predevsim pak otravny.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Cistokrevny film sveho zanru. Napeti, zabava, dobre obsazeni, proste prjemny film, ktery neprinasi nic noveho, ale nezklame. P.S.: Doporucuju komentar od Cervenaka