• Pohádka

Méďa (2012)

Sprosty, ujety a fakt povedeny az na par trapnych momentu na samem konci(jedna se o +- 5 minut), ale to uz nic nemeni na skvelem vysledku.

Kaktusový květ (1969)

Elegantni, smrncovni komedie o Panu Proutnikovi a svete okolo. Vynikajici zabava. Zapletka, neustaly kolotoc, me absolutne pohltila.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Neda se bohuzel rici, ze by tato pohadka byla originalni, ale je prijemne zpracovana, ma urcite poselstvi a semtam se da pousmat i nejakemu foru. 8o%

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Mala ocekavani prinaseji vzdy vetsi zazitek. Opravdu se to povedlo, povedlo se to bez kriveho slova, probudit snad v kazdem divakovi pocit, ze valka je spatna. Presto velmi prijemnym filmem, u ktere jsem se vubec nenudil.

Ochranné zbarvení (1976)

Asi jsem od toho mel proste jen vetsi predstavu nez jaka byla skutecnost.. 80% je pro toto opravdu moc.

Adamova jablka (2005)

Ja se nadmiru bavil. Je to silene, ironicke a misty drsne. Skvely film pro spatnou naladu, pro dobrou naladu, pro rano i pro vecer. Proste pro kazdou prilezitost.

Melodie mého srdce (2007)

Pomalejsi rozjezd a predvidatelnost trochu srazi, jinak absolutne velkolepy zazitek. Muzika, ktera je filmem protkana je skvostna a opravdu jsem se nechaval unest jeji "genialitou", opravdu koresponduje s nazvem filmu.

Ocelová pěst (2011)

Neco jako v hudbe tolik popularni popik. Libivy, svizny, energicky a oddechovy zaroven, ale neoslovy, neoslni, neprekvapi. Presne jako tento film, ale musim priznat, ze jsem se bavil. Na stranu druhou myslim, ze neuplyne ani 14 dni a budu marne patrat v pameti, co jsem to vlastne videl.

Brendan a tajemství Kellsu (2009)

Bezvadny, to slovo znamena bez vady a ano, presne takovy tento film, chcete-li pohadka, je. Jsem uchvacen, jak se to povedlo ztvarnit, jakou hudbu autori vybrali a magicka tematika to cele podtrhuje. Je to naprosto okouzlujici a uklidnujici.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Chvilky trapnosti tam byli, ale konec se mi opravdu zalibil a vzhledem k tomu, jak prihodne to je pro nasi dobu. 3 plnohodnotne *.