• Pohádka

Riddick: Kronika temna (2004)

Pro me jedno z nejlepsich akcnich sci-fi, tak trochu pohadka pro vetsi.

Základní instinkt (1992)

Necekane, strhujici, napinave, krasne. Lze pouze doporucit! *bravo*

Kokain (2001)

Doporucuju originalni zneni, dabing mi opravdu nesedl, avsak to me od filmu rozhodne neodradilo. Dobra hudba doprovazela celym filmem, ktery vypravel pribeh neobycejneho zivota George Junga. Zacatek je krasny, nic nechybi a ne smula, ale prave stesti se mu lepi na paty. Jak postupuje cas, zjistuje, ze chce vic a vic a kdyz uz prijde na to, co doopravdy je dulezite, je konec. Uz nic nejde vratit zpatky, neni to zadna pohadka, "neni to film", aby to slo pretocit zpet, je to natocena skutecnost.

Snílci (2003)

Velice hezky natocena zvracenost, v krasnem prostredi Francie a v krasnem byte, kde se nachazime vetsinu filmu, ktera je naprosto o nicem, pro nekoho..Me ona filozoficka temata se velice libila, prave nejvic z celeho filmu. Film o lasce k filmu, o otevrenosti, o ruznych pohledech na jednu a tutez vec. Slabe, ale prece 4*

Kobra 11 (1996) (seriál)

Legenda, ale jaka..?!

Desperado (1995)

V prvni rade to je dobry film film, ale hned potom vrchol trapnosti, nektere sceny, jako treba ta v baru, kde neustale nemohli najit zbran nebo na konci, jak se tam jeho "demolitions men" postavili, jak kdyby byli ze zeleza, to bylo, jak z nejake parodie, a tak jsem ja film rozhodne nebral, mozna to byla prave ta chyba.. Antonia Banderase opravdu nijak zvlast nemusim, ale jako skvely protiklad funguje Salma Hayek, ktera je opravdu okouzlujici, do toho vseho jsou tam paradni fory, ktere me opravdu bavily. No shrnuti, pro tento film ja osobne nemam, protoze z toho mam velice rozporuplne pocity.

TRON: Legacy 3D (2010)

Velka myslenka, ktera se povedla vic nez-li dobre ztvarnit, trochu jsem vahal nad 4*, ale nakonec nevim, co bych tomuto filmu vytknul. Kdyz si procitam zbyle komentare k filmu, zjistuji, ze asi nejsem tak narocny divak..

Ztraceno v překladu (2003)

Bill Murray mi diky tomuto snimku snad poprve prisel i sympaticky, skvela Scarlett Johansson opet ukazala sve kvality a to vsechno za doprovodu vynikajiciho soundtracku. Film, ktery vas "pohladi", pobavi svymi vynikajimi vtipy a zanecha ve vas velice prijemny pocit a to hlavne vynikajicimu konci, pocit jakoby po nekolika dennim pobytu ve meste plnem smogu jste odjeli nekam pryc a vse nechali za sebou, uzivali si jen toho krasneho prostredi a prijemneho, osvezujiciho vzduchu, kde se nyni nachazite. Je to proste bajecne.

Ip Man (2008)

U tohoto filmu chci zvlaste upozornit, ze neni 5 hvezdicek jako 5*... Donnie Yen hlavni postavu ztvarnil krasne a diky nemu je krasny i cely film, avsak najdou se ve filmu i chyby, a to pro me konkretne dve. 1)Hlavne na zacatku je silena kamera, zaostrena cast a pozadi je rozmazane, je to neprirozene a delalo se mi z toho opravdu blivno, ale postupem casu jsem si na to bud zvykl a nebo to tam uz nebylo. 2)Opravdu film pusobi hrozne vlastenecky a pak taky "hromadny" boj cinanu vypada pomerne mizerne. Ikdyz toto mi pomerne hodne vadilo, hlavne ta kamera, tak musim konstatovat, ze to je velice prijemny snimek, na ktery bych se klidne jeste nekdy v budoucnu rad podival.