BoJack Horseman (2014) (seriál)

"hey, wouldn't it be funny if this night was the last time we ever talked to each other?"

Mládeži nepřístupno (2013)

Jedním slovem? - Blbost! Něco takového jsem vůbec nečekal. Divím se, že tak známí herci souhlasili s tím že budou v tomhle hrát. Místy vtipné a pro mě velmi ocenitelný nápad. Na druhou stranu nechutné a trapné. Opravdu velmi nevyvážený poměr. Zastánci Jackass by si v mnohých scénách přišli na své. Nejdřív jsem chtěl dát 3*, ale po dlouhém zvážení dávám jen 2*.

Tropická bouře (2008)

Nejprve jsem se lekl úvodních reklam, "a co že to jako má být?" Následující scéna ve Vietnamu se mi velmi zalíbila a hned jsem se do filmu hluboce zabral. Jenže je tu ale. Zbytek filmu byl vskutku nudný a dosti průměrný. Až na pár scén, které byly perfektní a nemálo jsem se nasmál. A co závěr? Opět vyzvedl film do výšin! S hodnocením jsem váhal, ale nakonec přeci jen 3*.

Muži v černém 3 (2012)

Příjemné doplnění, rád jsem se podíval na nový díl. Ale žádný velký převrat, příběh se většinou jen táhne. Některé vtipy opravdu stojí za to! - Hlavně narážky na emoce K. Doporučuji pro fanoušky předchozích dílů, pro ostatní už to taková podívaná být nemusí. ("Tajemství o kterých ani sám vesmír neví")

Pond Life (2012) (seriál)

Perfektní a vtipné doplnění seriálu! Ood sedící na wc nejlepší.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Bez konkurenční improvizace, u které se nejde nic jiného než smát! Nejlepší, nejvtipnější! Účinkující jsou také bezkonkurenční a nedokážu si tam představit nikoho jiného. Věty v kapse, vypravěči, scénky z klobouku, dabing cizojazyčného filmu, náhradní ruce, živé kulisy a mnoho dalších úžasných témat k improvizaci. Kdyby šlo dát víc než 5* neváhal bych.

Havran (2012)

Použití povídek Poa byl dobrý nápad a i dobře zpracovaný zde ale vše končí. Pátrání po vrahovi mě přišlo až moc zidealizované a když už byl na dosah, tak najednou nikdo neuměl střílet a vrah vždy utekl neznámo kam. Děj se zbytečně dlouho vleče. Stačilo by, kdyby film měl jen pouhou hodinu. V celku to mohl být perfektní film, ale bohužel se tak nestalo. Pro mě je zklamáním.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Chvilku jsem byl zaskočen rolí Neila Patricka Harrisona, kterého si nedokážu představit nijak jinak než jako Barneyho z How I Met Your Mother. Avšak první zpěv mě náramně překvapil a už jsem jen mlčky seděl a hltal vše co se dělo. Úžasné písničky s perfektními texty, které jsem si ještě minimálně týden po tom zpíval. Celkově to bylo krátké, dokázal bych si to představit mnohem delší. A pro mě opravdu nečekaný konec. Bez výhrad dávám 5*.

Bídníci (2012)

Příjemně mě tento film – muzikál překvapil. Krásně zpracované, opravdu jsem to vůbec nečekal. Jenže občas byla otravná kamera, která hrozně detailně zabírala všem obličeje a Hugh Jackman mi v roli Jeana Valjeana prostě moc neseděl. K tomu všemu ještě všude přítomný déšť. Úplně jinou kapitolou byl Sacha Baron Cohen, kterému se prostě nešlo nic jiného než smát, protože ho stále vidíte v roli Borata či Diktátora. Když to shrnu, určitě si tento film zaslouží 4* za úžasně provedený muzikál, který se ale nemusí všem líbit.